Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fog ez hosszútávon működni?

Fog ez hosszútávon működni?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk együtt fél éve lakunk albiban.Előtte szüleivel laktunk,de onnan elmenekültünk az anyja viselkedése miatt.Páromat lelkileg tönkretette az anyja. Amióta elköltöztünk naponta hivogatják h mikor megy le beszélgetni,naponta többször ír neki az anyja facebookon,este jóéjt kívánnak egymásnak.Reggel ahogy ébrednek írnak egymásnak.Egymás üzenőfalára írkálnak.Ha hivjak azonnal ugrik.Szeretem a párom,de nagyon zavar a viselkedése.És kiakaszt ez a beteges ragaszkodása.Hiába beszélek vele erről,nem érti meg,h nem ez a normális.Nem tudom,h meddig birom
2014. márc. 5. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is ez volt,de én pár hónap alatt ráébresztettem hogy ez nem normális.

Eltelt 3 év,most már normális a kapcsolatuk,heti egy telefon,havi egy látogatás,és nem enged az anyja érzelmi zsarolásának,pedig még mindig próbálkozik,de már átlát rajta.

2014. márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fog működni.És ezt te is nagyon jól tudod. Mint ahogy azt is tudod, (,,Szeretem a párom") hogy sem te, sem mások akik ilyen helyzetben vannak, nem lépnek le ez miatt. Aztán 5-10 év múlva lehet siránkozni, csak addigra elb...tál az életedből sok-sok évet.
2014. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az anyák hajlamosak tönkretenni a gyerekeiket, mert nem engedik felnőni és önállósodni őket. Ilyenkor a "gyereknek" kell megfelelően viselkednie, ami persze nagy óvatosságot és körültekintést kíván, amihez sokszor nincs kellő türelem.
2014. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van ez, a párom teljesen normálisnak tartja, hogy a szüleimet, nagyszüleimet minden nap fel kell hívnom, eddig ők hívtak engem, mindig a legalkalmatlanabb időpontokban. Én már annyit veszekedtem ez miatt, hogy belefáradtam/belenyugodtam. A szülők nagyon tudnak aggódni, de győzd meg a párod, hogy ez már beteges. Àlljon a sarkára és kössenek kompromisszumot. Előbb utóbb biztos jobb lesz.
2014. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, felesleges ezen idegeskedni. Én például biztosan nem örülnék neki ha valaki beleszólna az anyámmal való kapcsolatomba.
2014. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!