Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez már megcsalásna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Légyszi ne kritikákat írjatok, nincs rá szükségem.

Szóval a barátommal 8 hónapja vagyunk együtt , egy suliba járunk csak ő eggyel feljebb mint én.

Szünetben együtt voltunk, aztán csengőkor elmentünk a termünkhöz,a legjobb fiúbarátom akit elméletileg bír a barátom is ült a padon pár osztálytárssal ameddig vártuk a tanárt, de más hely már nem nagyon volt mert közbe táskákkal is pakolták tele a padot. Mondta h üljek az ölébe, hát leültem. Osztalytarsam még poénkodott is h jaj baj lesz ha ezt meglátja a barátom, de nem gondoltam hogy baj lenne belőle meg amúgy is a tornateremben van tesin.Pechemre pont jött az osztálya a terem fele mert kinti órát tartottak,meglatott minket,köszöntem neki, vissza se koszont...utana du felhívott h számara ez már megcsalás,lerakhattam volna egy táskát a padról,és mivel nekem full más a vèleményem most össze vagyunk veszve. Szerintem ebben semmi olyan nincs. Szerintetek,?


2018. szept. 20. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenki mashogy gondolja. Nekem ez sok lenne. Ha valakivel együtt vagyok ne üldögéljen már más ölébe főleg ha lenne hely. Mivel tényleg lett volna hely. Bár mondjuk a megcsalás erős szó még lehetne beszélni is.
2018. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintünk.
2018. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
10 evesek vagytok:)?
2018. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sok év eltelt már mióta 10 evesek voltunk, de neked jo sok a szabadidod
2018. szept. 20. 20:26
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolonak meg köszönöm a valaszt!:)
2018. szept. 20. 20:31
 6/10 anonim válasza:
48%
Nem tettél semmi rosszat, ha szeret úgyis rendbe jön minden, ha nem tovább kell lépned. Hidd el lesz még néhány nagy szakításod az életben, a lényeg, hogy mindig emelt fővel távozz, még ha belül, nagyon fáj is.
2018. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm🙂
2018. szept. 20. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem számít megcsalásnak, de te örültél volna, ha azt látod, hogy egy másik csaj ül az ölében? Lerakhattad volna a táskákat, de te előbb ülsz bele egy másik fiú ölébe..
2018. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás fogalmát mindig a párkapcsolat két tagja határozza meg, saját véleményük szerint. Ha ti még nem jutottatok el eddig és nem tudtad, hogy a párodnak ez nem fér bele, akkor megbocsátható, bár őszintén nem értem, meg se fordult a fejedben, hogy nem fog neki jól esni? Fordított esetben neked se lenne gondod ezzel? A fiúbarátod is érezte, hogy nem helyénvaló, különben nem poénkodott volna rajta.. Lényeg a lényeg, azért nem tört össze a világ, kommunikáljatok, ismerni kell a másikat, hiszen mindenki másképp vélekedik. Példát írva, nálunk (kisebb) megcsalás lett volna, mindketten tudjuk mit gondol erről a másik, eszem ágába se jutna beleülni egy barátom ölébe, pedig nem 1-2 éves barátságokról beszélünk, sok mindent megéltünk már együtt. Egyszerűen csak nem, és kész. 19/L
2018. szept. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a korodnak tudható be az empatikus képesség hiánya, vagy ez már nem is fog változni, de aggasztó. Ha együtt vagy valakivel, miért nem fordult meg a fejedben, hogy ez a másik félnek miképpen esne? Az egy dolog, hogy nem fektettétek le a szabályokat, hogy mi számít megcsalásnak, de mikor intim közelségbe kerülünk egy másik emberrel illene belegondolni, hogy az a párunknak miképpen esik.
2018. szept. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!