Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Új suliba fogok járni és...

Új suliba fogok járni és szeretnék megismerkedni az új osztálytársaimmal. Szerintetek hogy kérdezzem meg, hogy találkozunk -e?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Még alig beszéltem valakivel, de nem sokáig. Milyen témákról beszéjünk?
2016. júl. 27. 20:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre megtervezni. Kérdezz a hobbijukról, mit szeretnek, stb. Hallgasd meg őket, kérdezz sokat. A többi dolog spontán adja magát, ne erőlködd túl.
2016. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írd ki az osztálycsoportba, hogy új vagy, és hogy jó lenne találkozni az osztállyal, szóval aki gondolja, legyen ott. Mármint, ha az én osztályomba jönne új ember, nekem ez nyitott, barátságos gesztusnak tűnne, és biztos csomóan elmennénk.
2016. júl. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nektek nem lesz gólyatábor? 😮 Én szerintem az megfelelő ismerkedni.😀
2016. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én először valami képről szimpatikus emberre ráírnék facebookon, csak ilyen általános ismerkedésként, aztán hogyha nem hárítja a közeledésedet (bár amúgy miért tenné?), akkor lazán megkérdezném, elmondva neki az igazat, hogy szeretnélek kicsit jobban, előzetesen megismerni... :)

Tipp: szerintem először inkább a saját nemedből hívj el valakit, ellenkező esetben lehet, hogy furán fog kijönni :D Amúgy hány éves vagy, fiú/lány? :)

2016. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 14éves lány agyok
2016. júl. 29. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!