Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudjam hogy csak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy csak az kell neki?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, van egy szintén 18 éves barátom. Másfél hónapja vagyunk együtt, előtte 2hónapig “kavartunk”, ezelőtt is már régóta ismertük egymast.

Nem szeretnék még vele lefeküdni csak kb 3 hónap után, mert még korainak tartom. Viszont rajta látszik és tudom is hogy nagyon akarna már. Azt mondta, hogy vár rám ameddig szeretném.

Az a kérdés aggaszt engem, hogy honnan tudjam hogy csak arra vár, hogy szét tegyem a lábam és utána nem fog irántam úgy érdeklődni? Vannak esetleg vmi árulkodó jelek? Félek, hogy csak azt akarja, de tudja, hogy én kapcsolaton kívül nem feküdnék le vele, ezért összejött velem. Segítsetek!:(


2019. okt. 30. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy azért összejönne veled hogy csak megfektessen aztán ott hagyjon. Szerintem elég sok olyan lány van aki simán lefeküdne vele kapcsolat nélkül is, nem kellene azért neki valakivel összejönni hogy ezt a vágyát kielégítse. Illetve azt mondta vár is rád. Szerintem ha kivárja azt az időt amikor te úgy érzed meg akarod tenni, akkor nem csak azt akarja.
2019. okt. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem hamár ennyit is várt rád, a mai világban sajnos ez is nagy dolog.

Szerintem ha csak azt akarná, már simán összefeküdt volna más lánnyal.

Szóval szinte tuti, hogy nem azért van veled.

Te meg csak akkor feküdj le vele, ha késznek érzed magad. Ha szeret, akkor úgy is kivárja.

Ha most tennéd, már akkor se lenne gáz. Viszont magad miatt tedd, ha majd megteszed.

Szóval nyugi, jó lesz minden.:)

2019. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!