Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudjam, hogy végleges-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy végleges-e? #szünet

Figyelt kérdés
A barátomnak kb 3 hónapja meghalt a papája, akivel nagyon jó kapcsolata volt, és azt kérte, hogy tartsunk szünetet, mert jelenleg nem érzi magát erősnek ahhoz, hogy egy kapcsolatot képes legyen fenntartani. Én nem akartam neki elhinni, hogy egy ilyen indok miatt szeretne tőlem eltávolodni, ezért többször is megkérdeztem hogy mit rontottam el, min változtassak hogy ne zárjon ki végleg, de mindig az volt a válasza, hogy nem velem van a baj, és semmit sem rontottam el, egyszerűen magányra vágyik és nem akarja hogy látnom kelljen ami vele van. Ennek ellenére a többi barátjával találkozik ugyanúgy, csak velem nem szeretne. Egy ideig próbáltam megkeresni, hívogattam, beszélgettünk, de ha én nem keresem, akkor ő sem fog. Meg mások is azt mondták, hogy várjam meg még ő keres, felesleges nekem rohangálni utána, ha ő nem akarja.. Számomra ez nem indok ahhoz, hogy egy kapcsolat véget érjen.. ráadásul úgy, hogy ő maga sem tudja hogy később mit akar. Teljesen elbizonytalanított mindennel kapcsolatban. Nagyon jó kapcsolatunk volt, ő akart velem minden áron összejönni, nagyon nagy szavakkal élt, elkezdte velem tervezni az életét, tudta hogy velem szeretne maradni amíg csak lehet, erre most teljesen kizárt az életéből..

2018. dec. 3. 11:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként 18/L
2018. dec. 3. 11:44
 2/11 anonim ***** válasza:

Talán így akar téged megóvni a düh kitöréseitől. Lehet, hogy a barátai csak felszínes kapcsolatok, akikkel egy pár ideig elfeledtetik vele a gondjait és nem kell megmutatnia a rossz oldalát.


Őszintén szólva nem lehet tudni a pontos választ. Kérdezd meg tőle.

De én sem tartom helyesnek, hogy ezért szüneteljetek.. A kapcsolat egymás támogatásáról is szól. Nem menekülni kell egymás elől, mert nem lesz jó vége.

2018. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Ő tudja, hogy neki hogy egyszerűbb feldolgozni a szerette elvesztését. Most kellene igazán megértőnek lenned vele, mert számára ez egy nagyon fájdalmas időszak. Mindenki máshogy dolgozza fel a hozzátartozója halálát, ő inkább csendben szenvedő, magányba forduló, mások előtt fájdalmat nem mutató típus. Itt nem rólad van szó, hiába szeret téged, ha számára most egy világ omlott össze. Adj neki időt, ne keresd folyton, viszont tudasd vele, hogy bármikor, bármiben számíthat rád.
2018. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#4 Te mekkora bunkó vagy! Nem mindenki veszi olyan lazán, ha meghal egy szerette, mint te. Te le se szartad ezek szerint, őt viszont összetörte.

Kérdező! Beszéljétek meg a dolgot, majd ő elmondja, hogy mi a helyzet.

2018. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy amikor a papája meghalt, én mellette voltam és támogattam amit ő nagyon jól tud, és azt mondta, hogy nagyon sokat segített neki, konkrétan amiatt van még életben, hogy akkor mellettr voltam. Én is tisztában vagyok vele hogy mennyire szar elveszteni egy hozzánk közel álló embert.. és én is az a típusú ember vagyok, aki nagyon nehezen dolgoz fel ilyet.. Nem is az a bajom, hogy időre van szüksége ahhoz hogy feldolgozza a veszteséget.. hanem nekem az fáj, hogy nem hagyja hogy mellette legyek ebben az időszakban is.. Úgy érzem velem van baja, és csak egy kibúvót keresett, hogy ne kelljen velem lennie.. mivel másokkal is ugyanúgy találkozik.. csak engem zárt ki. Pedig nekem azt mondta hogy magányra van szüksége és senkivel sem akar találkozni..
2018. dec. 4. 13:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul még facebookról is leszedetett velem minden közös képet, meg azt hogy kapcsolatban vagyunk.. Megkérdeztem hogy miért olyan fontos neki hogy mások mit látnak a neten.. erre az volt a válasza hogy szereti ha a valósàg van kinn.. erre 2 napra rá megjelölték egy képen, amin 3 csajjal van és nagyon jókedvűnek tűnik. Kérdőre is vontam hogy akkor ez valóság? Hogy ő most boldog? Mert a képen nagyon úgy néz ki
2018. dec. 4. 13:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha így áll hozzá a dolgokhoz, akkor intsetek búcsút egymásnak. Úgy lenne tiszta, ha leülnétek megbeszélni, hogy akkor most mi is a helyzet, mit miért csinál. Ha nem akarja megbeszélni, ne foglalkozz vele többet, élje az életét úgy, ahogy akarja.
2018. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek.
2018. dec. 4. 15:04
 9/11 anonim ***** válasza:
A Facebookks leírásig azt mondtam volna ez teljesen normális is lehet, emiatt ne aggódj. A barátok nem olyan, mint egy barátnő. Egy igaz barátnak azt mondasz amit akarsz, azt csinálsz amit akarsz. Nem fog haragudni, főleg egy ilyen esemény után. Ilyenkor gyakran vannak olyan helyzetek amikor indokolatlanul ideges leszel, vagy egyszerűen mindenkit elküldesz a pi... Viszont, ha leszedte a képeket és, hogy kapcsolatban vagytok, akkor ez egyértelmű üzenet... Azt javaslom tegyél egy utolsó próbát. Készíts te is valamilyen képeket, amik azt tükrözik, hogy jól érzed magad (akár másokkal), és várd meg a reakcióját. Kiderul, hogy akar még téged vagy nem. Aranyos lánynak tűnsz, aki tényleg foglalkozik a barátjával, nagyon ostoba ha egy ilyet így eldob.. Főleg ha tényleg annyira akarta az elején.. Mindenesetre sok sikert és kívánom legyél boldog minél előbb! :)
2018. dec. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot:)
2018. dec. 5. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!