Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meg fog unni a barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog unni a barátom?

Figyelt kérdés

Ez az első párkapcsolatom, kicsit több mint két hónapja vagyunk együtt, de előtte már kb 5-6 éve ismertük egymást.

Sokat találkozunk és olyankor mindig érzem hogy szeret, megölel, megpuszil, összebújunk, de messengeren nagyon ritkán ír és ha én írok is elég rövid ideig szoktunk beszélgetni, de van hogy ő is lelkes és érdeklődő és ő is sokat ír, meg van hogy például felhív és olyankor sokat beszélünk.


Most meg fog unni, vagy csak nem szeret messengeren beszélni? Mennyi idő után írja rá, ha ő nem írt, mert zavarni meg nem akarom.



2019. okt. 31. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Neki sem lehet mindig jó kedve. Lehet akkor valami gondja van amikor nem úgy ír vissza, vagy nem annyira érdeklődő. Szerintem nem kell egyenlőre aggódnod. 😊
2019. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha együtt vagytok pl szex után , csak hajtsd a fejed a vállára , helyezd magad kényelmes pozícióba és próbálj meg beférközni a szívébe. Vezsd be a női praktikákat...

Egy ilyen pillanatban az ember sok mindet elmondhat neked.

2019. nov. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha sokat találkoztok akkor tudtok sokat beszélgetni élőben, a személyes találkozás számomra sokkal fontosabb mint a messengerezés. Nem mindenki szeret írogatni. Pl.én sem. Mi már másfél éve vagyunk együtt, mi is sokat találkozunk. Messen szinte alig írunk egymásnak. Meg is őrülnék, nekem pont ez menne az agyamra.

Neki is van saját élete, sok edzése van, családi programja is elég sűrű, szeret játszani a gépén. Én is sportolok, szeretek olvasni, sorozatokat nézni.

Az elején sokat beszéltünk messen, de most már inkább a személyes találkozás a lényeg.

Most őszintén. Mi értelme az olyan beszélgetéseknek hogy: mit csinálsz, edzesen voltam, olvastam, játszottam, stb. Mert minden nap ezek a programok.

Ha van megbeszélni valónk akkor írunk egymásnak. Én is szoktam ráírni, nem csinálunk ebből problémát.

Szóval nem mindenki egyforma, vannak párok akik állandóan üzengetnek egymásnak mert ezt igénylik, vannak akik nem szívesen pötyögnek. Szerintem nyugodtan beszélj vele erről, szerintem azt fogja mondani hogy nem szeret írogatni. És akkor megnyugszol te is.

2019. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszomra még annyit hogy lány vagyok.
2019. nov. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindnenki szeret Messengeren beszélni. Szerintem ő is ilyen,jobb neki élőben beszélgetnie.
2019. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben... Csak mert nem is akartam nagyon rátelepedni. Akkor nem kell aggódnóm?
2019. nov. 1. 11:34
 7/7 LLawliet válasza:
hát..én ha valakire ráunok pont aztcsinálom mint a pasid :p
2019. nov. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!