Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első szerelem lehet az utolsó is?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem lehet az utolsó is?

Figyelt kérdés
Sok kérdés van régebbről ilyen témában tudom, de kíváncsi vagyok. Barátnőmmel az egy évhez közeledünk és nekem ő az első. Neki volt már előttem is rövidebb kapcsolata. 18 és 17 évesek vagyunk. Én nagyon ragaszkodó típus vagyok, alapból nehezen engedem el a dolgokat. Nála ez végképp így van. Néha zavar, hogy azt érzem már kevésbé vagyok szerelmes, de szeretem és kötődöm hozzá. Nem tudtam még elképzelni egy másik lány van velem. Meg van köztünk a harmónia szerintem. De ha úgy is érzem, hogy már nem vagyok nagyon szerelmes belé, amikor a szemébe nézek elfog valami olyan érzés, ami miatt képtelen lennék elengedni. Szerintetek lehet ebből egy hosszú távú, boldog kapcsolat? Sokan mondják, hogy kevés az esélye, de én szeretném, ha lenne remény.

2019. nov. 3. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ismerek egy ilyen párt.
2019. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem lehet ilyen. Nekem is a barátom az első, fordítva nem így van, de erről ő nem tehet..(ezt egy itteni gyakoris írta nekem a beszélgetés során, és be kell valljam igaza van).

Szerintem ne másokra hallgass, hanem a szívedre. Bár én még olyat nem éreztem hogy kevésbé lennék szerelmes a két év alatt.

18l

2019. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van a családban ilyen. :)
2019. nov. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy, csak a lilaködös rajongás átalakul szeretetté, ragaszkodássá. Ami így természetes! Ha nem ültök fel a mai "élj!, próbálj ki minél többet" szlogennek, szép közös életetek lehet.
2019. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én 16 évesen jöttem Össze a férjemmel, most 33 vagyok. Szerintem lehet ilyen... remélem 😁
2019. nov. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!