Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mit kéne tennem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kéne tennem. Vélemények?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel volt már egy-két randim és mindig ő hívott el, de szinte mindig magáról beszél nem érdeklődik irántam csak ha kérdezek valamit és visszakérdez. Tudom, hogy nem miattam ilyen meg kedvel és tetszem is neki csak nagyon zavaró.Egy közös barátunk elmondta neki hogy nagyon sokat beszél magáról,de eddig nem tűnik úgy, mintha változtatni szeretne. Szeretném vele a továbbiakban, de ez nagyon visszatántorít.

2019. nov. 3. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat egy ilyen ismerkedes elso lepcsofoka pedig pont ez lenne, hogy erdeklodik feloled:/ ez engem is szornyen zavarna, igy inkabb hagynam a helyedben a sracot, ha tenyleg ugy tunik hogy nem igazan van arra esely hogy ebben valtozzon.. Ne csinald azt, hogy esteleg csak azert nem "dobod" mert az tetszik benne hogy tetszel neki, ez fontos!!:)
2019. nov. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Narcisztikus.
2019. nov. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!