Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ítèl el ha nem ismer?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítèl el ha nem ismer?

Figyelt kérdés
Van egy srác a munkahelyemen, aki megtetszett. Tudni kell én cigánylány vagyok de ne úgy képzeljetek el aki tök csöves és nem tud rendesen beszélni. Èn más vagyok ès a mi családunk, amit sokan mondanak is. Na szóval a fiù megtetszett,ő nagyon aranyos volt velem. Elmondtam a barátmőmnek hogy tetszik a srác mondta hogy hívjam el valahova. Èn nem vagyok az a fajta lány aki elhívna szóval odament a fiuhoz és megkérdezte tőle hogy mi a véleménye rólam hogy tetszem-e neki. Erre ő azt válaszota h gypsy. De miért kell elítélnie azért mert cigány vagyok? Nem ismer nem tudja hogy milyen vagyok. Mondta a barátnőm hogy csináljak úgy mintha nem tudnék semmiről sem de nem tudok úgy tenni. Nem tudok mint eddig mosolyogva köszönni neki ùgy tudva hogy ezt gondolja. Nem tudom h kérdezzek rá vagy mondjam azt neki h miért ítélkezik úgy hogy nem ismer vagy pedig hagyjam az egészet ès tènyleg tegyek úgy mintha nem tudnèk semmit?
2019. nov. 8. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocs, de en nem allok le 5cigany ellen verekedni. A vegen meg a szivembe szurja a bokot es szevasz. Annyit nem er. Inkabb maradok rasszista.
2019. nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de elég jellemző, hogy ráerőltetnéd magad a srácra. Az, hogy illedelmesen viselkedett veled, még nem ok arra, hogy rátapadj.

Magáról meg mindenki azt mondja, hogy MÁS, főleg tizenévesen.


Nem akar megismerni, hagyd békén, és ne erőltesd senkire, hogy "ismerjen meg". Nem akar veled ismerkedni, mert cigány vagy, de lehet, hogy akkor sem akarna, ha 5 kilóval több vagy kevesebb lennél, vagy szőke és nem vörös.


Már ha nem kamu a kérdés, mert azért elég fura.

2019. nov. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!