Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ha le kavartam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha le kavartam egy lánnyal, és nem szeretnék tőle semmiféle párkapcsolatot de ő igen, akkor hogyan lehetne udvariasan közölni ezt vele?

Figyelt kérdés
Szóval, sokan láttak ma a lánnyal, sok közös ismerősöm van vele bár csak pár órája ismerem és kavartam vele de semmiképp sem szeretnék tőle kapcsolatot mert azért annyira nem jön be. Nem vagyok teljesen életképtelen hogy ne tudjak megoldani egy ilyen helyzetet de azért kíváncsi lennék mások véleményére hogy lehetne egyszerűen elmondani neki, főleg azért lenne fontos mert az egyik jó barátnője bejön nekem re azzal még többet el tudnék képzelni.

2019. nov. 10. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A lánynak a barátnőjét már el veszetted mert mivel barátnők minden féleképpen tudni fogja az a lány is szóval ezt felejtsd el.

Szerintem mond azt neki hogy csak megakartad volna ismerni de rá jöttél hogy más kell és hogy ti ketten nem tudnátok összejönni nem miattad hanem miatta vagy valami ilyesmi de amugy ez a te hibád, nem kellet volna kavarnod így már a másik csajnál esélyed se lesz bocsi..

2019. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1-es,lehet igazad van sőt... Most át gondoltam a dolgot, rengeteg csajt ismer akit én is és ez elég gázos mert az egyik legjobb barátnője bejön, sőt annak a csajnak a legjobb barátnőjének meg eddig én jöttem be (ezek után lehet nem fogok de az annyira nem számít), ezeknek többi lány ismerőse különösebben nem érdekel de köztük is vannak szép lányok...
2019. nov. 10. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!