Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az a helyzet barátnőmmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence1256 kérdése:

Az a helyzet barátnőmmel 3hónapja vagyunk együtt nagyon szerelmes vagyok belé. Őis nagyon szeret engem viszont ma szakítani akar mert kb 15km, re lakunk egymástól hétvégén megyek hozzá mit tehetnék hogy együtt maradjunk?

Figyelt kérdés
hétvégén talizunk neki a suli nekem a munka miatt,és a távolság és a kevés együtt lét miatt akar szakítani mit tehetek hogy együtt maradjunk mivel győzzem meg?

2019. nov. 14. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem 60 km re lakott mikor osszejottunk. Azota idekoltoztem. Mert szeretem.volt akiert viszont a falu masikvegebe se voltam hajlandó elmenni. Mert nem szerettem. Ez van.
2020. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
81%

15 km nem keves.

Egyszer szakitottam egy csajjal, mert a negyediken lakott olyan hazba, ahol nem volt lift.

Na tudod am, ki lepcsozzon ennyit. :)))

2020. okt. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
12es micsoda igaz szerelem lehetett benned a csaj iránt.
2020. okt. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet délutánra már otthon ellőtte a győzni akarását.
2020. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már megvolt az új barátja, csak mennyivel szebb ezt a kifogást választani, mint azt mondani, hogy megcsaltalak.
2020. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!