Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban lettünk 1 évesek a párommal. Augusztus óta együtt élünk. Szoktak lenni kissebb-nagyobb balhéink de úgy gondolom hogy ez egészséges egy kapcsolatban, mindig megbeszéltük. Júliusban munkahelyet váltott. Nagyon sokat túlórázik majdnem mindennap és nem igazán akarják kifizetni neki. Eddig váltani akart, de már 1 hónapja húzza a munkahelyváltást. Kiderült hogy jó kapcsolatot ápolnak egy kolléga nőjével. Talán túl jó kapcsolatot. 1 hónapja (amióta ismeri a lányt) nagyon kifordult magából a barátom. Hajnalra rá haza egyre rendszeresebben. A nyaka kiszívva de nem akarja bevallani vagy csak nagyon nehezen hogy a lány csinálta. Szakítanék vele, de nincs hova mennem mellesleg nagyon szeretem és reménykedem hogy ebből még sülhet ki bármi jó. Mostanában csak ez a témánk hogy mi van kozte meg a lany kozott meg hogy mi legyen velunk. A valasza az hogy nem tudom. Kimondja hogy megakarja ismerni a lanyt, de allitolag engem szeret es velem akar lenni. Tegnap 23 orara itthon kellett volna lennie. Felakartam hivni hogy merre van, az elso 2 hivast nem fogadta, szandekosan lerakta. A tobbire nem is reagalt semmit, az uzenetemet el sem olvasta. Atmentem az anyjahoz hogy hivja fel nekem, nehogy valami baj legyen vele. Az anyja felhivta, az elso 18-20 hivasat nem is fogadta, majd vegul felvette. Kozolte hogy nem figyelte a telefont es hogy levolt nemitva (altalaban a zsebeben szokott lenni, erzi ha rezeg). Az anyja kicsit megszidta vegul megkerdezte hogy merre van. A valasz az volt hogy csak mekizett. Tehat 22kor vege a muszaknak. 5 perc alatt ott van a mekinel, es hajnali 1kor meltoztatta felvenni a telefont. En ezt nem hitten el neki, ezert mondtam az anyjanak hogy mondja meg neki hogy holnap koltozok, es sirva bejottem ossze pakolni a cuccaimat. Kerte az anyjat hogy adja at nekem a telefont, de nem akartam vele beszelni. Vegul mikor meg mindig kerte hogy beszelhessen velem, atvettem a telefont es mondtam neki hogy nem vagyok hajlando vele beszelni mert nem erdekel hogy miert nem ert haza mar megint idoben, meg hogy miert nem irt legalabb egy uzenetet arrol hogy majd csak hajnali 2re er haza este 11 ora helyett. Amiota megmondtam neki hogy nem erdekel a kifogasa, en vagyok a szemeben a szar. Nem akar velem beszelni. Most o van jogosan kiakadva amiert nyaggatom a masik lannyal kapcsolatban es meg igy is aggodok erte es nem voltam hajlando vele beszelni amiert soha nem kozol velem semmit vagy en vagyok jogosan kiakadva amiert nem tudja eldonteni hogy velem akar lenni vagy a masik lannyal, amiert aggodok erte es nagyon szeretem ot ezert szarul esik ha nem szol hogy 3 orat kesik? Mit tennetek a helyemben?

2019. nov. 20. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Elhagyni? Cifrábban akartam fogalmazni, de a lényeg:


Te próbálod szeretni. Ő félrekúr.


Mindkettőtöknek rossz. Te egy olyan embert "szeretsz" aki a hátad mögött megcsal, ő pedig mindig a képedbe hazudja, téged szeret, senki mást.


Százalékoljatok le, de ez az igazság.


Hagyd el mihamarabb. Ez régen rossz szituáció.

2019. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakítanék vele. Megértem azt is hogy azért nem akarsz vele szakítani mert nincs hova menned, de minek vagy olyan emberrel aki semmibe sem néz? Hagyjuk már hogy szeret, ha valaki szeret az nem viselkedik így. Valószínűleg azzal a csajjal tölti minden idejét, nagyon is jóban van vele. Ebből már semmi jól nem sülhet ki. Aki már így kimaradozgat, akinek így ki van szívva a nyaka azt már régen elvesztetted. Sajnálom, hogyha durván fogalmaztam, nem akartalak megbántani.
2019. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!