Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Titeket zavarna, ha a barátnőtök puszilgatná az állatait?

Figyelt kérdés
Volt régebben egy férfi, akivel csak ismerkedtem, de már az is zavarta, hogy a kutyámmal alszom. Holott senkinek semmilyen beleszólása nincs ebbe. Arra is volt példa, hogy az zavarta a pasimat, hogy szájon pusziltam a kutyámat, utána nem akart nekem csókot adni. Most már, hogy van patkányom is, szerintem esélytelen lenne összejönnöm bárkivel is, mert Őt ugyanúgy megszeretgetem, akár csak a staffimat. Tényleg ennyire zavaró Nektek ez, vagy csak én futottam bele finnyás pasikba?
2019. nov. 22. 11:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Beleszólása nincs, de attól még zavarhatja:)


Engem személy szerint nem zavarna hogy ha egyedül vagy akkor a kutyával alszol, feltéve hogy amikor ott alszom veled akkor le lehet küldeni az ágyról (általában az a baj, hogy nem lehet, mert a kutya a sajátjának érzi az ágyat).


Ha viszont azt látnám hogy egy patkányt csókolgatsz nem csak a te számodat törölném ki azonnal a telefonból hanem az előtted meg az utánad lévő kontaktot is:D

2019. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1# Mert, mi bajod van a patkányommal?
2019. nov. 22. 11:24
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
szerintem nagyon undorito mikor valaki szajon puszil egy kutyat. vagy macskat. vagy akarmilyen allatot. en se csokolnek meg senkit aki allatokat puszilgat szajon.
2019. nov. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3# Tudom, divat az érzéketlenség, de nem kell dicsekedned vele.
2019. nov. 22. 11:41
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

ma 11:24


Nem konkrétan a te patkányoddal van bajom, hanem a patkányokkal úgy általában.

2019. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
5# Mert?
2019. nov. 22. 11:42
 7/23 anonim ***** válasza:
43%

Láttam egy szep esetet, a fagyizonal nalunk voltak asztalok szekek ugyh miutan megrendelted a fagyit szepen leülhettel, hogy elfogyaszd.

Az asszony nagyba nyalja a fagyit a kutya meg az asztal alatt a tökeit, nem figyelt ra az asszony mivel massal szorakozott, lenyujtotta a kutyanak a fagyit az meg belenyalt majd az asszony folytatta a fagyinyalogatast.

Olyan emberrel nem tartom a kapcsolatot aki lakásban állatot tart nemh. meg csokolgatja meg nyalogatja őket.

Nem finnyáskodas de hányingerem van az ilyentől, egy állatot minek puszilgatni ? Megsimogatom es kesz, max ölbeveszem pld a macskat de nem fogom nyalogatni meg puszilgatni.

Neked jolesik es örömet okoz csináld, nekem a gyomrom felfordul az ilyentől.

2019. nov. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%

Szakító ok lenne.

Undorító, már eleve azt nehezen fogadnám el hogy macskát vagy kutyát házban tart a lány/nő.

Kutyával aludni nagyon undorító, a patkányoktól egerektől írtózom.

De szájon puszilni egy büdös állatot a legalja...

Hányinger, mennyi parazita baktérium stb add át az állatod.

2019. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
#4 ez nem erzeketlenseg, egyszeruen undorito, nem higienikus, meg kulonbenis minek puszilgatsz egy allatot. nincs ra igenye, ok se puszilgatjak egymast (nem ugy mint az emberek)
2019. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az állatok sokkal jobbak az embereknél. Elég elolvasni a válaszaitokat... Nekem Tőletek fordul fel a gyomrom, hogy undorodtok egy kisállattól/kutyától...
2019. nov. 22. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!