Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a barátotok/barátnőtök egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátotok/barátnőtök egy osztályba jár veletek, akkor hogy viselkedtek vele?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a szünetekben csak vele vagytok? Ha igen, akkor az osztályteremben, vagy inkább kerestek egy nyugisabb helyet, ahol kettesben beszélgethettek? Vagy a barátaitokkal vagytok a szünetben, esetleg egy társaságban a párotokkal?

2019. máj. 14. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem akartok az osztály, és egymás agyára menni, akkor nem romantikáztok a suli falai között. Szerintem ilyenkor egy közös társaság a legjobb, de az se gond, ha nem egy a társaságotok, ne lógjatok egymáson 0-24. Viszont, hogy működjön a dolog kell kettesben is lennetek. Szerintem ha mindennap délutánonként (suli után) ketten lógtok valahol, napközben meg az eddigieknek megfelelően az jó lenne mindnekinek. Persze nektek kell eldönteni, ketten, de azért figyeljetek az osztálytársaitokra, tanáraitokra is.
2019. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nm jártam osztálytársak, és nem is fogok. Túl fura.
2019. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk egy időben 5 pár is volt az osztályban, “romantikáztak” is sokszor a teremben, de sosem gáz módon. Az 5-ből 3-an egy baráti társasághoz is tartoztak, ők eléggé el is voltak magukban a tripla randijaikon mondjuk :D el nem nagyon vonult senki, inkább sulin kívül szerveztek szerelmes programokat maguknak.
2019. máj. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!