Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy jöttetek össze a párotokkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelnek ezek a storyk és szeretem őket olvasni. Mindenféle sztorit várok😍
2019. nov. 22. 19:56
 1/4 anonim válasza:
81%

Férjem 15 évesen költözött haza a vérszerinti szüleihez a nevelőszülöktől. 1 évvel később falun belül költöztek. Így lettünk szomszédok. Akkor még kollégista voltam így keveset láttam. 1 év múlva egész nyáron az ablakból lestem. Majd egyre többször futottunk össze, beszélgettünk. Télen mikor jött haza suliból már vártam és elhívtam billiárdozni a társaságomba. A 17.szülinapját ünnepeltük mikor összejöttünk én akkor már elmúltam 18.

Ennek lassan 15 éve. 9 év után h@zasodtunk van 2 pici lányunk

2019. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Válaszoltam egy kérdésére itt. 😄 Aztán írt privátban, végül megadtam neki az Insta profilomat. Ott kezdtünk el beszélgetni, egyre jobban megismertem és egyre jobban tetszett. Végül sor került a találkozásra is. Elkezdtünk randizni, aztán rövidesen összejöttünk. 😊
2019. nov. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 De szupii! Sok boldogságot nektek!🤗
2019. nov. 23. 14:25
 4/4 anonim ***** válasza:
18/f-19/l-ek vagyunk!Igazából nekem tűnt föl a párom csak görgettem instán és a felfedezésben kiadta,annyira megfogott,hogy szinte belebolondultam,egyszerűen szerelmes lettem a mosolyába,meg a szemeibe,meg úgy az egész arcába,igazából nagyon sokat járt a fejemben szinte mindig a képeit néztem és rá gondoltam,aztán kicsit elkezdtem utána jobban puhatolózni,úgymond nyomozni a különböző közösségi portálokon,megtudtam,hogy sok közös pontunk van,és vannak közös ismerőseink.Tudtam,hogy ő nem az a fajta aki úgy ismerkedik,hogy ráírnak neten és na beszélgessünk,tudtam,hogy ő egy sokat csalódott lány akinek a biztonságra van szüksége,szeretetre és egy emberre aki a kedvébe jár.Ezek után a snapchet segítségével tudtam,hogy mikor hol van és tettem róla,hogy találkozzunk,tudom,hogy ez elég beteges,de volt olyan is,hogy szombat este feküdtem otthon és láttam,hogy hol bulizik a barátnőivel én meg felöltöztem és odamentem,nem szóltam hozzá csak figyeltem...A nagy áttörést az hozta amikor egy szép téli napon egy buszra keveredtünk és lerobbant.Nem volt netem és mivel csak öt öreg néni volt ott meg mi összeszedtem minden bátorságom és megkérdeztem merre tart(persze én tudtam) meg,hogy van-e mobilnete és meg tudja-e nekem nézni mikor jön a következő.Tök készségesen segített és szóba elegyedtünk mondtam,hogy hol lakok mondta,hogy ott lakik rokona mondtam,hogy ismerem és az egyik legjobb barátom,elkezdtünk suliról beszélgetni ott megint előkeveredtek közös ismerősök akikről személyes dolgokat tudtam meg ő is éreztem,hogy kezdek a bizalmába férkőzni,közvetlen lett,de nem tudtam eldönteni,hogy van-e esélyem vagy nem,minden esetre sikerült elérnem,hogy visszakövessen instán és megegyeztünk,hogy még keresni fogjuk egymást,ezután hazamentem,nem ettem,nem ittam estig amikor remegő kézzel ráírtam,emlékezett rám amit jó pontnak tartottam,ezután jött egy egész éjszakás beszélgetés,minden a terv szerint haladt,igazából nagyjából mindent sikerült addigra kinyomoznom róla,és mindig azt mondtam amit hallani akart,mindenből tudtam mi a kedvence és azt mondtam nekem is az,csak,hogy a kedvébe járjak,persze mindent úgy,hogy én mondtam először ő meg csak csodálkozott,hogy neki is,ezután megbeszéltük,hogy a barátnőivel meg vele elmehetnénk bulizni,én mondtam,hogy oké,elmentem ott még többet beszélgettünk láttam,hogy fázik és kölcsönadtam a pulcsim,és amikor mentünk volna haza mondtam,hogy haza viszem ő meg azt mondta le akarom rázni?Én meg mondom úr Isten dehogyis😂és akkor megegyeztünk,hogy nálam folytatjuk,hazamentünk szintén sokat beszélgettünk,boroztunk,összebújtunk(sem csók,sem nemi kontakt,sem tapi semmi nem volt)és igazából reggel amikor hazavittem behívott a szüleihez és tök úgy mutatott be mintha a pasija lennék,ezután már sinen voltam találkoztunk még párszor aztán kijelentettük,hogy együtt vagyunk,lassan egy éve,de nem unjuk egymást jól elvagyunk kb ennyi a mi kis sztorink...
2019. dec. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!