Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmesélitek a történetet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélitek a történetet, hogy hogyan jöttetek össze a párotokkal? 17/F

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék néhány igazi történetre, hogy hogy alakult ki a szerelem köztetek, hol találkoztatok először, hogy viszonyultatok először egymáshoz.Még nem volt barátnőm és gondolom a filmekben teljesen másak a sztorik mint a való életben és ezért lennék kiváncsi néhány ilyen történetre.

2015. aug. 10. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
nem, bocsi
2015. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerelem, ugyan már hol élsz öcsém. Így soha nem lesz barátnőd. A minap, tegnap összejöttem egy nővel, azt gondoltam majd udvarlás, randizgatás lesz. És a nagy fenét, még az este megtörtént pedig a nevét se jól tudtam. Erről beszélgettem vele utána késő estig és mondta hogy nagyot fordult a világ, a nők se különbek mint mi.
2015. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó :D vannak kivételek ;) létezik szerelem csak nem olyan tökéletes és rózsaszín mint filmekben , mert az embereknek vannak hibáik
2015. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Osztálytársak vagyunk, elég sokat beszéltünk a suliban is, aztán facebookon is beszélgettünk meg idióta dolgokat küldözgettünk egymásnak, aztán átmentünk egymáshoz kockulni aztán más is lett belőle;) Hát nem épp filmbe illő románc:D 18l
2015. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Osztálytársam volt a lány. Elém állt és elmondta. Én szó nélkül elmentem, nem tetszett a csaj. Aztán megbántam, hogy bunkó voltam, írtam neki, hogy a stílusom nem a legmegfelelőbb volt és bocsánatot kértem. Aztán másnap ebből azt hitte, hogy én most kapcsolatot szeretnék. De nem közeledtem felé, ő pedig bunkózott. Hát oké, akkor tegye. Ez a iskolaidő utolsó napján volt. Aztán kihívott, hogy tisztázzuk a helyzetet. (csak a barátnői bombázása miatt mentem ki) Kint pedig elmondta újra és hitegetett, hogy nem baj ha nem szeretem, majd megkedvelem, de ő velem akar lenni. Oké, majd talán sikerül. De végül nem jött össze, náhny hónapig csak.
2015. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hmm. Nos a jelenlegit 5 éves kora óta ismerem. Néha-néha összefutottunk, szinte láttam felnőni. 13 volt, mikor először próbálkozott nálam majd következő évben ismét, akkor már sikerrel. Nekem is tettszett, de túl fiatalnak véltem, így nem nagy vehemenciával mentem bele. Ma már 20 éves és lassan jön az eljegyzés.


Volt korábban olyan is aki pincér volt. Mondanom sem kell, abban az időben masszív kocsmabútor voltam ha ő volt. Hozzá kell tennem, akkor caak őszilevet ittam. :D

2015. aug. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

14 és fél éves korom óta ismerem a barátom. Most majdnem 18 vagyok. Ő 21. Az iskolában ismertem meg. Ezelőtt 3 éve kezdtünk összebarátkozni, jobban megismerni egymást. Végül a legjobb barátok lettünk. Mindenről tudtam vele beszélni, még a szexről is, bár mindketten szűzek voltunk. Annyira megismertük egymást, hogy már előre tudtuk, hogy mit gondol a másik, hogy mit csinálna egy adott helyzetben. Elmondtuk egymásnak az életcélunkat, azt, amit aznap éjjel álmodtunk.

Ezelőtt egy fél éve volt egy hatalmas buli a városunkban. Nagy nehezen meggyőztem, hogy jöjjön el ő is. Azon a bulin kicsit közelebb kerültünk egymáshoz: akkor táncoltunk legelőször együtt, akkor ölelkeztünk először, és akkor ültem először az ölében (bent a teremben nagy meleg volt, és kimentünk. Ő mondta, hogy üljek le a lépcsőre, de mondtam, hogy inkább állok, nem akarok felfázni, és akkor az ölébe ültetett). A buli végén hazakisért. Egész úton úgy mentünk, hogy a derekamat fogta, vagy megálltunk, és elkezdett szenvedélyesen ölelni, és puszilgatta az arcomat. aztan megkérdezte, hogy nincs kedvem kint ülni? Éjjel 4 óra volt. Azt mondtam, hogy nincs, mivel nagyon fáztam, és álmos voltam. Mivel egy kisebb park is útunkba került, leült a padra és az ölébe ültetett. Elkezdte puszilgatni az arcomat, majd a számat is, majd nyelves is lett. Tőle kaptam az első csókom. Aznap éjjel rengeteget ölelgettük egymást, csókolóztunk. 6 óra előtt értem haza. A barátom nem akart hazaengedni, szeretett volna ülni még velem. Sajnos be nem hivhattam mivel anyámék még nem ismerték.

Azóta nagyon belezúgtam, ő is belém. Majdnem mindennap találkozunk, és a barátságunk a régi, szerelemmel fűszerezve. Nagyon szeretem őt!

2015. aug. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!