Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyképű baráttal mit lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyképű baráttal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Egy hete vagyunk úgy együtt, viszont mindig megnézi magát a tükrökbe és azt veszem észre hogy annak is örül ha megnézik a lányok úgy hogy vagyok neki. Meg sokszor dicséri magát és rám nem is figyel. Egyszer meg mikor veszekedtünk akkor hozzámvágta hogy lesz@rja bárkit megkaphat és örüljek mutatkozhatok vele.18 évesek vagyunk
2019. dec. 3. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyni.
2019. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mas dologra gondoltam mert szeretem őt.
2019. dec. 3. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megváltoztatni nem tudod és hidd el, a későbbiekben sokkal rosszabb lesz.

"hozzámvágta hogy lesz@rja bárkit megkaphat és örüljek mutatkozhatok vele."

Ha ebből nem esik le neked, hogy nem vagy neki fontos és ez nem is fog változni, akkor kicsit gondolkozz el. Normális ember ilyet nem mond, csak az, akit tényleg nem izgat, hogy ki van mellette, mert biztos benne, hogy mindig akad egy naív lány...

2019. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ne panaszkodj.
2019. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció"
2019. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az otthagyás nem opció, végy magadhoz egy igen erős ragasztót, majd ragasz le a szemeit alvás közben, így aztán biztos nem szemez magával annyit a kis Narkisszosz, majd pediglen szapannyal mossad kifelé a szájacskáját, mondván, hogy így biza nem beszélünk oly finom, okos hölgyekkel, mint amilyen én is vagyok.
2019. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A helyedben ott hagynám a fenébe. Nem tudsz vele sok mindent kezdeni, majd a kor kikezdi.
2019. dec. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!