Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyképű, és...

Van egy lány aki nagyképű, és kitaláltuk egy kedves közös baráttal, hogy megleckéztetem, szerintetek így milyen lesz?

Figyelt kérdés
Ugye most már lehet motorozni jó idő van, a legtöbb ember fél utasként és amúgy is, az efféle sebességtől, arra gondoltunk hogy eljön velem eleinte normálisan megyek, utána viszont kimennénk az M7-esre és úgy rákapcsolok hogy a halálfélelem rájöjjön.
2014. febr. 18. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem szimpatikus számodra, akkor ne foglalkozz vele és kész. Ez a megleckéztetés elég gyerekes dolog, érett ember megválogatja a társaságát és kész, nem basztat.
2014. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint felnőtt vagy, ha van jogosítványod, viselkedj is úgy. Egyébként sem tartom jó ötletnek ezt a fajta "megleckéztetést", mert még a végén behisztizi magát és mindkettőtöket baleset ér. Nagyképűek ellen hidd el, hogy a legjobb módszer, ha levegőnek nézed.
2014. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Motoros ütközött kamionnal az M7-es Budapesti lehajtójánál. A motor vezetője szörnyethalt a balesetben, utasát életveszélyes fejsérülésekkel szállították kórházba, állapota válságos.

A helyszínen készített felvételekről és körülményekről többet megtudhatnak az rtlhírek pont hu weboldalon!


Jó ötlet. Nagyon intelligensek vagytok.

2014. febr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom összetörni magamat és van annyi rutinom hogy utassal is elboldoguljak, na meg amennyit a forgalom enged. Ha ez 5 percet tartalmaz akkor annyit
2014. febr. 18. 12:57
 5/15 *Nekomimi* ***** válasza:
100%

Szerintem sem kéne semmi féle megleckéztetés. Vannak emberek, akikkel nem kell foglalkozni, mint például ő is. Haggyátok a fenébe, majd egyszer észreveszi magát.


A másik pedig az, amit előttem is írtak, lehet, hogy behisztizne és a végén valami baleset történne.

2014. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szegény anyukád, biztosan nem ilyen bolondot akart belőled nevelni. Felnőtt értelmes ember nem csinál ilyet. Gondolod, hogy ha túlélnétek ezt, utána a lány már nem lenne nagyképű? Nem értem mi az összefüggés. Annyi következménye lenne a dolognak, hogy a lány megértené, hogy nem vagy normális.
2014. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez nagyon ovis felfogás!


Nagyképű a csaj, és akkor mi van? Semmi. És lehet, hogy nem is nagyképű, csak te látod annak (gondolom nem akart lefeküdni veled ...).


Mit gondolnál, ha téged akarna valaki hasonló módszerrel "megleckéztetni" azért, mert mondjuk túl szerény vagy ...


Nőj már fel!

2014. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jól tudsz motorozni viszont akár a profi versenyzőket is érheti baleset. Az hogy még nem történt veled komoly baleset semmit nemjelent az egy pillanat és már nem lehet visszacsinálni. Hidd el tudom miről beszélek láttam már csúnya dolgokat és át is éltem bár én szerencsére megúsztam könnyen. Egyébként ha elkezdesz száguldozni az is lehet hogy még élvezni is fogja és az ellenkezőjét éred el, azt hiszi majd hogy neki akarsz imponálni hogy odahúzod neki és még nagyobb arca lesz. Úgy h szerintem ez nem jó ötlet. Egyébként további balesetmentes motorozást kívánok neked, csak ésszel csináld.
2014. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Csak nehogy a halál jöjjön, mert azt állatira megszívod, bármelyikőtöket érinti.
2014. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Soha nem tennék ilyet senkivel. Nincs jogom halálfélelmet kelteni senkiben. Ez nem játék! Szerintem roppant aljas dolog lenne!

Gondolom azt sem tartanád viccesnek, ha valaki kést szorítana a torkodhoz, csak mert szerinte nagyképű vagy!

Én is motoros vagyok, és nagyon nem tartom jó ötletnek!

2014. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!