Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon rossz lennék akkor, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz lennék akkor, ha összejönnék vele?

Figyelt kérdés

Tizenéves lány vagyok. Vagy egy fiú,akivel mostanában nagyon jóban lettem és bejövök neki és ő is nekem. Fenn áll egy olyan lehetőség, hogy összejövünk,vagyis ő felvetette, de én nem érzem magam úgy, hogy készenállnék vele egy kapcsolatra.


Jön a kérdes lényege.

Ennek a srácnsk van egy baráti társasága, amiben nekem is vannak barátaim, de amikor velük vagyok, nem tudok beilleszkedni. Többször is próbáltam, de nem nagyon ment. Mindigis nehezen ismerkedtem vagy barátkoztam.

És felmerült bennem az, hogyha összejönnék ezzel a sráccal, akkor lehet hogy könnyebben be tudnék illeszkedni.

És az is lehet hogy egy nagyon jó kapcsolatink lenne, de az is lehet hogy borzalmas. Mivel önös érdekek miatt jönnék össze vele.


Nagyon rossz ember lennék?


2019. dec. 3. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem! Csak még érned kell egy kicsit :)
2019. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos, itt 2 fő probléma áll fenn: az egyik az, hogy nem hozzád való az a fiú, a másik pedig az, hogy még a baráti társaságában sem érzed jól magad.

Miért mondom, hogy nem hozzád való? Akivel úgy érzed, hogy nem akarsz belevágni egy vele való kapcsolatba, azt hagyd. Csak olyan szinten tartsd vele a kapcsolatod, hogy jól érezd magad, és ne érezd magad kényelmetlenül benne. Ha ezzel a fiúval csak egy baráti vagy haveri kapcsolat esik jól és így érzitek jól magatokat, akkor ne menjetek tovább. Rossz vége lehet. Az pedig, hogy nehézséget okoz a baráti társaságába beilleszkedni, megint csak azt támasztja alá, hogy bár tetszetek egymásnak, nem pendültök egy húron. Más a személyiségetek. Szerintem ne erőltesd. Csak annyit vállalj, amennyi kényelmes! :)

2019. dec. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!