Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most ez mi? Ez miért olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliiiii16 kérdése:

Most ez mi? Ez miért olyan "botrányos"?

Figyelt kérdés

Na. Az a helyzet hogy nekem a 20, 21,22, 23 éves srácok jönnek be. Szimplán azért mert a velem egyidős fiúkhoz nem vonzódom, nem tudom elképzelni magamat velük sem párkapcsolatban, se szexuális kapcsolatot nem tudnék velük létesíteni, mert nem érzek vonzalmat irántuk.

A probléma az, hogy ezért a barátnőim piszkálnak hogy én mindig 20, ill. 20+ srácokkal randizgatok és miért nem a velünk egyidősekkel. És jönnek azzal hogy apakomplexus stb. Az a probléma hogy 1. Ez hol apakomplexus? Szerintem sehol....

2. Ezen mi a kivetnivaló?

3. Hiába jön azzal hogy csak "azt" akarják. Igen, tisztában vagyok vele, az annyi idős srácokban dúl a tesztoszteron. Igen, tudom hogy arra mennek inkább.

4. Miért olyan naiv mindenki a baráti körömből hogy "xy-be vagyok szerelmes" járunk és happy end.

A világ szerintem nem fekete fehér.

Ez nem feltétlenül van így. Persze, előfordulhat.

És mégis mi rossz van a szexben? Ha én attól érzem jól magamat. Persze, most nem egyéjszakás kalandokra gondolok. Csak arra hogy nem vagyok híve a hónapokig nem csinálunk semmit dolognak.

16L


2019. dec. 4. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem azért szóltak meg haverok mert 22 évesen egy 17 évessel kavartam! Buliba ismertem meg és mai napig beszélgetünk, de semmi nincs köztünk, csak egy gyors kaland volt! 👌
2019. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Egy 16 eves epp elkezdte a kozepiskolat szinte.

Egy 23 eves viszont mar dolgozik, es azt keresi akivel 5 ev mulva kozos csaladot alapithat.

A legtobb esetben. Vagy csak siman kihasznalna. Eletre szolo szerelem nem szuletik belole, de par ev mulva annyira hasznalt leszel odalent, hogy nem akarnak majd melletted megallapodni.

Szexeltem ennyi idosen enis, de 5 evvel kesobb meg mindig ugyanazzal szexelek. Szoval helyes lenne megvalogatni hany embert is engedsz be, ha 16-80 eves korodig betette mondjuk 8-10 srac az okes. Ha ennel tobb akkor szimplan konnyu veru vagy.

2019. dec. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem az én életem ezért rád bízom hogy kikkel baszatod meg magad. Remélem azért gumi van mert ha nincs és sok féle emberrel csinálod az elég fertőzés veszélyes.

De azt érdemes tisztázni hogy te nem akarsz életre szolot hogy akivel vagy nehogy ő azt akaron és csak pazarolja az idejét.

2019. dec. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mert a 15-18 éves srácok nem csak azt akarják :DDD
2019. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!