Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Botrányos a kapcsolatom, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botrányos a kapcsolatom, de szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos..párkapcsolatban élek, jómagam17 éves vagyok a barátnőm 15.

Mikor összejöttünk az elején minden frankó volt, utána meg egyre jobban elengedte magát, viselkedésileg mint minden nézőpontilag.

9 hónapja vagyunk együtt.

Amit tudni kell róla, betegesen féltékeny, rosszul van ha nézek egy csajt, vagy ha a tévében film közben valami jó nő szerepel, kiborul ha nézem.

Flegma velem, többször nekem is jött..

felgyülemlett bennem ez, és 2 napja mondtam neki adjon nekem időt, erre fel akarta vágni az ereit, vérzett is neki, akkor besokaltam, kizártam, én elmentem otthonról ő meg haza ment, mondtam neki hogy ha változik visszajöhet, azóta mindig beszélek vele, de változás szinte nulla.

Könyörög akaratos, hisztis, flegma

mi a f. . a szt csináljak hogy elfelejtsem?


2015. júl. 27. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a történetet honnan vetted? csak nem a Végzetes vonzerőből?
2015. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat.
2015. júl. 27. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
remélem a barátnőd is nézeget majd nálad jobb pasikat ,és akkor majd te se panaszkodhatsz
2015. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Várj, nem teljesen értem. Neked most a a célod, hogy újra együtt legyetek normálisan vagy szeretnéd ha békén hagyna?
2015. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így nem akarok vele lenni, ha változna akkor igen.
2015. júl. 27. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mond el hogy mi zavar! Részletesen. Remélhetőleg megérti. Hallgasd meg azt is hogy őt mi zavarja.
2015. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!