Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért talál ki mindig kifogáso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért talál ki mindig kifogásokat ha találkozni szeretnék?

Figyelt kérdés

Nem ertem a barátomat és nem tudom mit tegyek. Osztálytársak vagyuk, 1 éve járunk. Nagyon kedves és figyelmes fiú. Az iskolában. Mindketten elfoglaltak vagyunk mert sportolunk. Iskolán kívül nagyon keveset találkozunk és egyre jobban az az erzésem hogy kifogásokat keres.

Nem hinném hogy másik lány van a képben. Nagyon sokszor jön érte a sulihoz az apukája vagy a tesója, és mennek haza, utána megy edzésre.

De ha van egy több napos szünet, szinte sosem találkozunk. Hétvégén idejét sem tudom mikor mentünk el valahova.

Az iskolában nagyon kedves, mindig odafigyel rám, érdeklődik.

Már rákérdeztem párszor hogy miért nem akar találkozni, de mindig az a válasz hogy nagyon szeretne, de sok a programja.

Nem tudom mit momdhatnék még neki, hogyan kérdezzek rá hogy mondja meg az igazságot, de mégse tűnjek elszámoltatónak.


2019. dec. 16. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Két eset lehetséges.

1. Tényleg baromira elfoglalt, bár én erre szoktam mondani, hogy - bizonyos keretek között - az embernek arra van ideje, amire akarja, hogy ideje legyen.

2. Kényelmes neki, hogy ott vagy, de annyira már nem szeret, hogy ki is mozduljon érted.

2019. dec. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ilyen téren sosem tett értem szinte semmit, talán csak a legeslegelején, de nem vitte túlzásba, akkor is alig találkoztunk, mindig én kérdeztem tőle, hogy elmegyünk-e moziba, stb. Ha én nem kérdeztem volna, eszébe sem jutott volna.

Már rezgett párszor a léc a kapcsolatunkban, de mindig bocsánatot kért, és hogy milyen hülye, ne haragudjak.

Szóval nem értem egyáltalán.

2019. dec. 16. 09:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Az nem elszámoltatás, ha rákérdezel, sőt ha igazán szeretne akkor feltűnne neki, hogy valami nem oké, többre, másra vágysz. Főleg most, jön a karácsony, el lehet menni vásárokba ajándékokat venni, forró csokizni, csomó klassz programot lehetne csinálni.
2019. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy gondolja ha suliban találkoztok szinte mindennap akkor már utána, vagy esetleg a "szabadnapokon" minek, de az is lehet hogy valami más áll a dolgok hátterében. Kérdezz rá mégegyszer, hátha elmondja mi is a valódi oka ennek.
2019. dec. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előre is elnézést kérek, lehet én gondolom túl, de a kérdés szövegezése alapján nekem az jön át, hogy szexuális életetek gyakorlatilag nincsen.
2019. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: jól látod. Sajnos nagyon keveset tudunk együtt lenni. Nekem ez nem jó, többet szeretnék, nem értem neki miért nem hiányzik.
2019. dec. 17. 15:25
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát pedig szerintem lehet, hogy van egy másik lány akivel iskolán kívül találkozgat, veled meg csak a suliban van együtt többnyire, ha már úgyis osztálytársak vagytok.

Ha megy edzésre akkor kísérd el oda néha, vagy ha bármilyen kifogást keres, hogy mit kell elintéznie miért nem ér rá, akkor mondd, hogy segítesz neki, elmész vele..ha neked nincsen más programod.

2019. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Volt egy nagy beszélgetésünk, elmondta hogy igazából már nem szeret annyira mint régen, de nem akar szakítani. Mondtam neki hogy azért én ezt nem értem. Akkor miért nem szakít? Azt mondta másnap beszéljük meg, nem akarja elhamarkodni a döntését. Ezek után másnap ölelget meg puszilgat hogy szeret, és velem akar maradni.

Nem tudom mit tegyek. Nem tudok szakítani mert én nagyon szeretem, de mégsem jó ez így.

2019. dec. 19. 11:54
 9/12 Laylah ***** válasza:
Egyszer én is megkaptam az egyik exemtől, hogy "szeretlek, de már nem úgy, de nyugi", nem szakítottunk. Utólag derült ki, hogy aznap este csalt meg az egyik barátnőmmel.
2020. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szakítottam vele, mert megelégeltem. Ennek kb.3 hete. Azóta sem változott, nem nagyon érdekelte hogy mik történnek velem, ha szomorú voltam valami miatt, akkor nem vígasztalt meg, ha öröm ért, akkor nem örült velem, csak kigúnyolt. Nem mentünk soha sehova, és rájöttem pár hazugságára.

Amikor mondtam neki, hogy ha akar szakítani csak mondja meg, de olyankor fogadkozott, hogy nem akar, mert szeret.

Nem értem ezt azóta sem, miért nem lehetett megmondani, hogy már nem érez irántam semmit.

2020. ápr. 2. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!