Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok,14 évesen okés,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok,14 évesen okés, ha már kapcsolatuk van?

Figyelt kérdés

Nagyon sok mindent hallottam már, hogy van aki teljesen elítéli, de vannak akik támogatják. Amikor én voltam 14 éves nekem nem a pasizás volt az első, de meg tudom érteni a mostani tinilányokat is, hogy kapcsolatra vágynak. Nyílván itt most a normális, értelmes kapcsolatokra gondolok, nem az ilyen "kavarásra" ahogy ők hívják.


Nektek mi a véleményetek erről?


2019. dec. 20. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Szex szerintem 16 éves kor alatt nem okés. Na jó, talán 15, ha már 1-2 éve együtt vannak...

De egy kis közös mozival, fagyival, sétával stb-vel semmi baj sincs, csók is teljesen okés. Ennél több sztem sem kell meg persze nem mehet a tanulás rovására.

2019. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek
2019. dec. 20. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Szerintem 14 évesen a nemi élet nagyoon korai. Vagy nem tudom, szerintem egy 14 éves még nagyon gyerek ehhez. Én nem ítélem el akinek 14 évesen van kapcsolata, én azt ítélem el, mikor valakinek 14 évesen már volt vagy 10 kapcsolata, illetve azt, amikor ilyen fiatalon azon siránkozik folyton, hogy neki nincs kapcsolata. Mert nekem sem soha a pasizás volt az első ilyen korban, sőt. Szóval annyira nem tudom megérteni azokat, akik szerint 14-15 évesen a legfontosabb dolog a párkapcsolat.
2019. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ok. Bár nagyon nem mindegy,milyen kapcsolat,mert szerintem az csók,mozizás,sétálgatás simán belefér,de a minden szombaton szexelgetés,neg az ilyenek az már fér bele.
2019. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
egy 14 éves tanuljon, b++++szni később is ráér. a jövőjét kellene megalapozni, és nem a családi pótlékokkal.
2019. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Hagyjuk már ezt az álszent "bezzeg én 14 évesen még azt sem tudtam, hogy léteznek fiúk" dumát!

14 évesen pont, hogy az a furcsa, ha valakinek nem kelti fel a szerelem az érdeklődését. Sőt, kisebb korban is nem csak normális, de igazából a személyiségfejlődés szempontjából lényeges, hogy az ember megtapasztalja a szerelem érzését.

Nyilván ez máshogy mutatkozik meg egy 10 évesnél, és máshogy a 70 évesnél, de attól a szerelem még szerelem.

2019. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!