Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti szerintetek ezzel most mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerintetek ezzel most mit kéne kezdenem?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva nem is tudom mit várjak , a felét már tudom hogy mit kéne "talán" tennem, csak nem tudok lépni.A jelenlegi barátommal (első) három hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretem és igyekszem vele minél több időt tölteni ..viszont természetesen nekem is van más dolgom az életben. Na szóval csak annyi a probléma hogy ő folyamatosan azt akarná hogy vele , csak is vele és senki mással ne foglalkoznék. Folyamatosan mérges lesz , ideges és feldúlt amikor éppen nem érek rá .. valamelyest mindig én vagyok a "hibás" ha mondok vagy teszek valamit ami ő neki nem tetszik és folyamatban én nekem kell bocsánatot kérni és még a bocsánatkérés után is érzem hogy még mindig ugyan azon rágódik.Mind a ketten mondhatni könnyen féltékenyek tudunk lenni , erre pl. egy példa hogy a minap játszottunk egy játékkal amiben hirtelen egy csaj ráírt azzal hogy a későbbiekben is lógjanak már együtt és hogy neki nincs e kedve vele lenni stb. stb..

Én persze féltékeny és mérges lettem , de ő nyilván nem fogadta el a csaj meghívását ha csak nincs ideje mellette úgy hogy ha én nem vagyok fennt (avagy talán most ). Még emelett én rám ráírt egy srác a játékban és vele csak a játékról beszéltünk és adtunk pár tippet egymásnak, nem volt ez a lógjunk együtt később és a barátom persze mérges lett , csak azért mert beszéltem egy fiúval aki nem ő..mondanom se kell ki volt az akinek a haragja tovább tartott (persze hogy az övé , én nekem kellett esedeznem a végén hogy ó ugyan már bocsáson meg hogy egy másik sráccal beszéltem). Folyamatosan ő várja el hogy lépjek elsőnek és hogy írjak (egyszer megcsináltam vele hogy nem írtam rá és hát ne tudjátok meg mi lett a vége .. szépen mondva olyan volt mint ha ő lett volna felháborodva hogy ő neki kellett rám írni egyszer az életben ).

Szinte folyamatosan veszekszünk a legapróbb dolgokon is .. többször volt hogy majdnem szakítottunk csak azért mert ő félre értett pár dolgot .. egyszerűen olyankor úgy viselkedik mint aki könnyen eltudna dobni és már nem érdeklem , csak azért mert felvan dúlva és mérges...

A válaszokat előre is köszönöm:)



2019. dec. 26. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
lapát
2019. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érett még szegény egy párkapcsolatra.
2019. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Remélem karácsonyra vettél neki egy kis dömpert, hogy azt tologassa még a párkapcsolatosdi helyett. :) Mikor értitek már meg, hogy bizonyos érzelmi intelligencia szint alatt nem szabad párkapcsolatba kezdeni, mert szenvedés lesz a vége. A helyedben dobnám a fenébe a kis dedóst. Sajnos azt sem tudom tanácsolni, hogy beszéljétek meg, mert ahogy látom, annyira éretlen még a srác, hogy egy szót sem értene belőle, csak annyi jönne le neki, hogy meguntad, nem szereted vagy van egy harmadik a képben.
2019. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lapát... Még kisgyerek
2019. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos egy 18 éves "érett" fiú/férfiról van szó, aki egyetemista xdd

Jómagam meg még csak most leszek 17 , két nap múlva..szval ja xdd

Nem tudom hogyan máshogy kéne vele leülnöm és megbeszélnem a dolgokat hogy eljusson az agyáig.. nem akarok vele szakítani mert szeretem , de ez a fajta viselkedése számomra kezd idegesítővé válni.. -.-

2019. dec. 27. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:
3-es vagyok. Szerintem az nem jelent semmit, hogy 18 éves, attól még lehet nagyon éretlen gondkodása. Tudom, hogy nehéz kilépni az ilyesmiből, mert szereted és fáj, hogy bármit teszel falakba ütközöl, de az ahhoz a "megbeszéljük a problémát" projekthez mindketten kelletek. Olvasd vissza a kérdésed utolsó mondatát. Szerinted olyan egy normális kapcsolat, ahol az egyik fél azt érzi, amit leírtál az utolsó mondatodban, de a másik rá se bagózik? Gondolj bele, szenvedsz még ki tudja meddig egy óvodással vagy kilépsz ebből az egészből, szenvedsz egy kis ideig és később boldog leszel mással.
2019. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hónap elteltével még dúlnia kellene a lávnak, nem pedig féltékenykedni. Meg veszekedni, stb. Nem lesz ennek jó vége! Szakíts vele a francba! Találsz jobbat, olyat aki nem gyerekes és nem fog kisajátítani. 17 évesen pont a tapasztalat szerzés a legfontosabb. Ha valami nem jó, nem működik, akkor meg kell beszélni... de sejtem, hogy a barátod csak megsértődne és hisztizne. Ha rám hallgatsz dobod, mielőtt elfajulna a helyzet. Adj esélyt magadnak a boldogságra.
2019. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!