Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most én lényegében ártottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én lényegében ártottam más kapcsolatának, vagy használtam ezzel?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy elmentem egy étterembe nem tudom hogyan keveredtem oda igazából mindegy is.


Szokásos szituáció (valamiért mindig ilyenekbe keveredek). Ott volt egy pasi aki igazából egy régi haverom volt+a csaja akivel eléggé össze vesztek azt nem tudom miért.


A csaj nagyon szomorú volt, ezért oda mentem hozzá vigasztalni" őszintén szólva nem annyira érdekelt mi a baja be is voltam kicsit b---a szóval elkezdtem fuzni.

Majd kb 30 perc múlva elakart velem jönni egy menetre...láttam a srácon hogy nagyon össze volt törve ezért megsajnáltam kaccsintottám neki, hogy ne vegye komolyan ami történni fog.


Elkezdtem taperálni, meg simogatni a haját és elvittem a kocsihoz és amikor be akart szállni lényegében elhajtottam a p***ba :D. Nyiván észre vettem, hogy a gyereket akkor is bántja ami történt, de valahogy valami azt súgta hogy ezt csináljam.


A csaj nagyon megvolt lepődve szerintem el is sirta magát.


A lényeg annyi, hogy abban a pillanatban nagyon jól esett hogy ezt csináltam, de viszont reggel megsajnáltam a csajt is és lelkiismeret furdalásom van. Egyébként mindig igy járok, hogy másnak a csaja jön rám, és rohadt szar...mert ugye velem nem azért vannak mert szeretnek hanem hogy féltékennyé tegyék a párjukat.


Szóval jól csináltam amit csináltam, vagy inkább csak ártottam és mégjobban megutálnak?

Egyébként elég nagy a hirem pontosan ez miatt, hogy milyen k**og vagyok a lányokkal, de hát ezt sem én kezdeményeztem, és tényleg nem tudtam semmit az egészről.


vélemények? irjak a srácnak, hogy direkt csináltam?


2017. szept. 24. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

"A csaj nagyon szomorú volt, ezért oda mentem hozzá"

"de hát ezt sem én kezdeményeztem,"


Nem gondolod hogy kicsit ellentmondásos? :D

2017. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De amikor oda mentem akkor nem tudtam hogy van valakije :d
2017. szept. 24. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, ha más nem megtudta mekkora ribizli a csaja hogy egy kis konfliktus és máris menne más farkán pörögni ,a kiscsaj meg megérdemelte hogy elhajtottad.
2017. szept. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- ha a csajommal tetted volna ezt, bármennyire is fasírtban voltunk, kitaposnám a beled

- ha velem tetted volna, szétrúgnám a tököd

2017. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 taposd de közben tarts észben hogy a megcsaláshoz 2 ember kell a csajod pedig eléggé benne volt.
2017. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!