Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rajtakaptam hogy írogat még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtakaptam hogy írogat még az exével?

Figyelt kérdés
Szóval egyik nap a kezemben volt a párom telefonja. Kicsit lejjebb mentem a messengerebe és láttam hogy ott az exe neve és hogy 1 hete beszélgettek utoljára és azt is hogy a beceneve sincs kitörölve, de le voltak némítva az értesítések. A barátom mondta még pár hónapja, hogy néha rá fog írni hogy elkérjen pár jegyzetet mert egy egyetemre járnak, én mondtam hogy ez nem esik jól de csinálja. A kapcsolatunk elején még csak szidni tudta, most meg már barátságba vannak (???) Egyébként mondta a barátom olvassam el mit beszélnek és egyértelműen láttam hogy a csaj nyomul, olyanokat irkál hogy felhívhatlak, meg hogy talizzunk hogy odaadjam ezt a könyvet. És mondta a barátom is hogy ő is látja hogy nyomul de ne aggódjak a megcsaláshoz 2 ember kell.

2019. dec. 27. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ne aggódj.
2019. dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
A bizalom a kulcsa egy kapcsolatnak. Ha te nem bízol benne, akkor miért vagy még vele?
2019. dec. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát nincs tekintettel rád abban, hogy ne beszéljen az exével meg ne találkozzanak és másképp oldja meg ezt a jegyzet dolgot. Annak ellenére, hogy tudja, hogy neked ez rosszul esik és stresszt okoz vele... Ezen azért érdemes elgondolkodni.
2019. dec. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Én annyit mondanék csináljad talizatok de én is fogok akkor volt exekkel meg barátokkal.
2019. dec. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért irogat még exével, mert ő nem nézegeti, hogy kivel irogat még.

.

Tudomásom szerint nem a feltétlen bizalom jele az illető tudta nélkül ellenőrizgetni telefonját!

Ha mégis ezt teszed, te hajszolod bele az irogatásba.

2019. dec. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És a barátod miket írt vissza a nyomulós szövegekre? A találkozókba, (hosszú) telefonálásokba belemegy?
2019. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lepontoztál, ám ennek ellenére felvilágosítalak:

féltékenységed okozója:

- önbizalmad hiánya, nem bízol önmagadban, hogy párod meg tudod tarnai,

- bizalom hiánya, nem bízol párodban, hogy egyedül te kellesz neki (de akkor meg miért vagy vele??),

.

Előbb-utóbb eléred, hogy párod így gondolkozzék:

"kinyilvánítja bizalmatlanságát, féltékenységében megcsalással gyanúsít, Annyira szeretem, hogy örömet akarok okozni páromnak, megcsalom és akkor örülni fog, hogy igaza lett!"

Te magad kergeted őt a rossz irányba, a vége az lesz, hogy mégis jót teszel vele: lecserél!

2019. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem megy bele ezekbe a telefonálásokba, de az idegesít hogy a hátam mögött intézi ezeket. És a telefonját is most néztem meg mióta együtt vagyunk kb másodszor, most is csak a kezembe volt és nem konkrétan ezt akartam megnezni csak megláttam.

Ui: nem én pontoztalak le

2019. dec. 27. 15:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Micsoda bunkó sutyerák, hogy emberszámba veszi azt, akivel egykor szerelmesek voltak egymásba.... Borzasztó ember, de tényleg.
2019. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne féltékenykedj, ha megakar meg is fog csalni!
2019. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!