Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek egy 17 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 17 éves lány és egy 18 éves fiú tud ennyi idősen komoly párkapcsolatot fenntartani?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt a párommal de nagyon félek mert nagy a nyomás.Most minden korombelin azt látom,hogy össze vissza kefél és csajozik/fiúzik😬A párom összes barátja és az enyémek közül is jópár.Mindenki ezt teljesen normális korszaknak tekinti.Valamiért engem ez nagyon nem vonz.A barátomat megkérdeztem,hogy őt érdekli e ez a világ.Ő őszintén elmondta,hogy hogyha nem lennék ő is ezt csinálná.Szerintetek "ezt a korszakot" mi úgymond kibírjuk?Vagy ha igen akkor hiányozni fog nekünk?😕Folyton arról beszél a barátom hogy egyszer úgyis elvesz,a gyerekei anyja leszek(jó ez így elég furán hangozhat kívülről de mi hiszünk ebben).Szóval szerintetek fenn fogunk maradni?😬

2020. jan. 6. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár ritka, de van ilyen, nincs kizárva, hogy a tiétek is ilyen lesz.
2020. jan. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
persze neekm is elgge komoly volt 3 évig voltunk együt aztán jött egygyönyörű bombázó és lefeküdtem vele :/ Bnom rajtakapott és kidobott, még most sem értem hogy tehette ezt velem, sajnálom nagyon,és fáj ha rá gondolok dehát ilyen az élet.
2020. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én csak a saját történetünk tudom leírni, de hátha segít. 16 éves lány voltam, amikor a jelenlegi párommal összejöttünk, ő 17 volt akkor. Mindkettőnknek első kapcsolat volt. Egy suliba jártunk és az első mélypont az volt, amikor ő elment másik városba egyetemre. Nem szerettem volna, ha miattam bármiből is kimarad és hasonlók, de ő mondta, hogy sokkal fontosabb vagyok neki. Az az egy külön töltött év nehéz volt, de utána én is követtem. Pár hónap után össze is költöztünk, mert rájöttünk, hogy felesleges két külön helyre albérletet fizetni. Azóta is boldogan élünk immár 7,5 éve és túl vagyunk egy eljegyzésen. Nekünk egyáltalán nem hiányzott az, hogy hatalmas bulikat toljunk és váltogassuk a partnereink. Tehát szerintem működhet tényleg a dolog.
2020. jan. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Mi 2,5 éve vagyunk együtt. Ő sem bulizós én sem vagyok az. Csak annyi hogy neki sok barátnője volt előttem nekem meg ő az első. Bár én nekem jó ez így. Mármint szeretem, és nem érzem azt hogy nekem más kéne. Mi hiszünk benne hogy együtt leszünk még 60 év múlva is. És én még abban is hogy nem múlik el a szerelmünk. Áhh most elkezdtett hiányozni, pedig eddig is hiányzott 😅 na mindegy már csak egy hét.

Szóval szerintem lehetséges. Ez csak is rajtatok áll, senki máson.

18l

2020. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Sokat segítenek😅
2020. jan. 7. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!