Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tini lányok, ez miért van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, ez miért van?

Figyelt kérdés

Az miért van, hogy rengeteg sztorit hallani arról, hogy tini lányok odáig vannak 30+ férfiakért, én meg amikor megpróbálok számomra szimpatikus tini lányokkal megismerkedni, valamiért mindig az jön, hogy "Fujj, dehogyis, hiszen az apám lehetnél!"? :O


Hogy lehet az, hogy én mindig csak a negatív példába futok bele, hiába hallani annyi pozitív példát a tini és 30+ kapcsolatokról?



2020. jan. 5. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Egyetértek, nagyon nehéz tinilányt találni, de ha összejön, akkor csodálatos dolog.
2020. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Egyáltálán nme nehéz tini lányt találni jókor kell lenni jó helyen (nem kérek priviket) nyittt szemmel kell járni.. 32F aki barmikor emgkapja a tinilanyokat :P
2020. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a jól kinéző 30+ férfiakért vannak odáig
2020. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Helló, tudok segíteni, azért van mert a lányok a jó képű 30+ as férfiakra értik, illetve ha közösségi társasasági ember vagy eljársz rendezvényekre, nyitott szemmel városban jó a dumád, tinidiszkók stb, ott fellehet szedni tiniket, de az interneten valóban én is azt vettem észre hogy undorodnak ha idősebb a férfi
2020. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Nemtudom, én tini fejjel max 19-ig jönnék össze. Lehet rossz csajjal próbálkoztal :D
2020. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugye élöben nincs rád irva hány éves vagy,a lány csak azt látja hogy tudsz vele egyszinten beszélni jó humorod van és magabiztos, míg interneten csak egy számot hogy jaj 30 éves vénség esélyt se adva.
2020. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból kb 25-ig adok esélyt... De volt egyszer egy harmincas évei közepén járó pasas aki meg full levett a lábamról :D
2020. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok, de ahhoz nagyon olyannak kell lenni főleg belül, de kívül is :D
2020. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem vagy egy adonisz vagy pénzzel megtömve akkor ne is várd, hogy tini lányok szaladjanak utánad. Amúgy egy érett 30-as nő jobb választás 30 feletti férfiak számára.
2020. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17%
Lobogtatni kell előttük egy 20000-est!
2020. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!