Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne mondjak neki 6...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne mondjak neki 6 hónapos -azaz fél éves- fordulóra? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Nos nemsokára 6 hónapja leszünk együtt a barátommal. És nekem ő az első komoly, szóval nem tudom mit kéne ilyenkor mondani:/ például: Boldog évfordulót? Tanácstalan vagyok, azt gondoltam meglepem valamivel, de mivel messze lakik nem tudom személyesen átadni, és postán keresztül most milyen már..:/ eddig nem vettük figyelembe a hónapokat de azért féléve lesz lassan, és a barátom is mondta, hogy: 1 hét és fél éve vagyunk együtt! Légyszíves normális válaszokat adjatok:)

2020. jan. 12. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Küldjél neki ezt azt szerintem.
2020. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem majd amikor talalkoztok, akkor menjetek el együtt kávézni vagy valami, az sokkal jobb, mint a tárgyi ajándék
2020. jan. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm, hogy szebbé tetted számomra ezt az elmúlt 6 hónapot."


A fél évet még nem hívnám évfordulónak, az talán hónapforduló.(?) Bár távkapcsi esetén nem tudom mennyire lehet komoly a dolog. Lehetőség szerint én inkább egy személyes találkozót próbálnék összehozni a csomag helyett.

2020. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén szólva az egész egy nagy hülyeség. Barátommal 3 éve együtt, de soha nem csináltunk ebből felfordulást. Hétköznapokon is megajándékozhatod, nem kell várni az évfordulókra. Nem jobb érzés akkor IS ajándékot adni, amikor nincs valami béna ünnep? Jobban értékelné. Magán vélemény, bocs, ha sértő.
2020. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek megünnepelni 6 hónapot? 12 evesek vagytok? Várjátok ki az 1 évet,aztán menjetek el randizni (pl.egy hangulatos vacsi). Az pont elég.
2020. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!