Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lépjünk tovább a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjünk tovább a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Eleg felenk a srac es nemreg jottunk ossze de mivel mi meg nem vagyunk annyira tapasztaltak puszinal tobb nem volt. A fiu mar tobszor beszelt tola hogy meg szeretne csokolni de vegul soha nem csinalta. Szerintem nagyon fel. Ha nem rogton csokra megyunk, hanem elosszor oleles, kezfogas stb. Akkor azt hogy csinaljam marmint mikor? Oleles az akkor jo ha elkoszonunk de akkor is neha ciki. Viszont nem tudom hogy hogy foghatam meg a kezet, tel van kinn mindig hideg van zsebretett kezzel megyunk. Azonkivul a suliban talakozunk heti egyszer 2 orara ahol van egy kozos orank. Bocsi a helyesirasi hibak miat es ha valaki nem ert valamit irjon. Es bocsi hogy nem ekezetekkel irtam.

16l



2020. jan. 17. 23:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt ugy ertettem hogy “kezenfogva menni” vagy ilyesmi nem “kezetfogni”
2020. jan. 18. 00:00
 2/7 anonim válasza:

Ne görcsölj ennyire rá mindennek el jön az ideje légy türelmes

Sok sikert!

2020. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elmennétek pl moziba? Ott meg tudod fogni a kezét, a vállára döntheted a fejed, sőt kezdeményezhetsz te is csókot :) viszont szeretném megkérdezni, hogy a barátod az élet minden területén ilyen teszetosza, vagy csak a kapcsolatotokban?
2020. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, es kettes valaszolo ez az elso kapcsolata es ezert olyan felenk (amugy nekem is ez az elso)
2020. jan. 18. 23:00
 5/7 A kérdező kommentje:
A mozi jo otletnek tunt de elfelejtettem hogy nem magyarorszagon elek es mi ugy ismerkedtunk meg hogy eggyikonk sem beszeli az itteni nyelvet, ami francia de mivel nyelvhataron vagyunk ezert mi nemet suliba jarunk de ugye eggyikonk sem beszel jol nemetul meg ezert angolul beszelubk egymassal. A mozi meg csak franciaul van amit eggyikonk sem ert
2020. jan. 18. 23:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom valakit erdekel e de mar csokoloztunk es most vagyunk annal a szintnel hogy jon a petting
2020. ápr. 25. 02:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Es 14 voltam nah sziasztok
2020. ápr. 25. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!