Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti maradnatok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti maradnatok egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egész jól megvagyunk a barátommal másfél éve járunk.Aranyos fiu, nagyon szeretem és sok mindent megtesz értem. A kapcsolatunk problémái azonban egyre jobban jelen vannak. Ő magyarorszagon akár engem marasztalni amég én külföldre akarok kimenni és azt akarja hogy adjam fel az álmaim miatta. A kulfoldiekhez is rossz a hozzáállása lemigransozza őket amikor tudja hogy én szeretek velük ismerkedni.Ezen kívül lenézi a celjaimat... Idegenvezető szeretnék lenni de ő szerinte az egy felesleges munka mert nem fárasztó, csak a csavargassal jár és ha kimegyek külföldre azzal csak a csaladom hagyom cserben amikor kb csak 4 évről lenne szó. Mindig eroszakoskodik ha nem az van amit ő szeretne. Illetve rontja a kapcsolatunk a gyerekes beszolasaival amik idegesítenek

2019. aug. 28. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Te se lehetsz valami észlény ha az álmod hogy idegenvezető lehetsz, és egy ilyen palival vagy együttm
2019. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"de ő szerinte az egy felesleges munka mert nem fárasztó"

na még egy idióta aki szerint csak az a munka amibe belerokkan az ember. menjen ő a földekre kapálni ha ki akar fáradni. te meg hagy a fenébe ezt a szerencsétlent és kövesd az álmaidat!

2019. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Több sebből vérzik ez a kapcsolat, semmi értelme. Ki akar sajátítani.
2019. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Idióta, azonnal otthagynám.

Az álmaid legyenek fontosabbak, ne egy ilyen szűklátókörű barom.

Hidd el, találsz jobbat.

2019. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám.
2019. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az álmaid a fontosabbak mint egy pasi, aki lenéz mindent ami te vagy?
2019. aug. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Game over!
2019. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szakits vele es huzzal ki kulfoldre ahogy csak tudsz. A migransozasrol pedig szoktasd le
2019. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny rád,mert jóval többet szeretnél elérni,mint amit ő egyáltalán magáról el tud képzelni. Tudja, ha te továbblépsz, vele vége lesz a kapcsolatotoknak,mert nála sokkal értékesebb emberekkel tudsz majd megismerkedni. Egy bölcs ember azt mondta,hogy ha valaki nem tud valamit,szt szeretné,ha te sem tudnád. Idáig sem kellett volna már várnod. Ha már most uralkodni akar feletted, el tudod képzelni mi lenne 10 év múlva?
2019. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!