Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha a volt pasidnak a haverja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt pasidnak a haverja érzed hogy akar tőled valamit?

Figyelt kérdés

Szóval a történeteben sajnos én vagyok a szopó ágon, mivel a srác a haverom a csaj is legalábbis is eddig azt hittem, de most nem tudom hova tenni a dolgot.


Őszintén szólva nem hiszek a fiú-lány barátságban már lassan a sima barátságban sem :D 1 barátom van aki tényleg az aztán kész.


Szóval valahogy fura nekem a dolog, mindennap beszélgetünk de nagyon elvagyunk egymással nem terheljük egymást...meg úgy alapvetően mintha jó hatással lenne rám ez a lány.


Néha ehivott már ide-oda vagy én őt, de eddig még nem lett belőle semmi mert ugye zavar picit (bár nem fogok álszentkedni annyira nem), hogy a haverom volt csaja.


A lényeg az, hogy pár napja elkezdtem azt érezni hogy valami lehetne köztünk és ezt nem szoktam csak úgy.


Nem vagyok gondolatolvasó, de szerintem már ő is érzi hogy igazából talán akarok tőle valamit.


Viszont erről nem beszéltünk konkrétan még soha, mintha várna valamire.


Egyszer elmondtam, hogy igazából már rég rámozdutlam volna ha nem a haverom csaja lenne, erre azt mondta hogy tudja.


Szóval érdekes egy dolog ez...őszintén szólva ha arról lenne szó szerintem azért megpróbálnék közeledni felé, először szexuálisan vagy legalábbis testileg (nem egyből szexre kell gondolni).


Viszont úgy érzelmileg is néha azt érzem, hogy talán tudnám őt szeretni.


Ami viszont mostanában nálam elég nagy luxus, mert nagyon rossz kapcsolataim voltak az utóbbi 1-2 évben.


Szóval ilyen helyzetben jobb inkább várni egy bizonyos pillantra amikor eldől ez a kérdés? Vagy mi a véleményetek erről a helyzetről,lányról?


Köszönöm a válaszokat!


2018. febr. 7. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A haveroddal mindeképp kicseszés lenne, ha rámozdulnál a lányra. Ha megteszed, akkor is inkább csak testileg és érzelmileg semmiképpen, mivel a leírásod alapján és ha a lány bele is menne, akkor nem túl hűséges típus.
2018. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne habozz, vágj bele. Sose szalaszd el a lehetőségeidet.

Én is voltam ilyen szituba csak ott haveromé lett a csaj és azóta is jóba vagyunk.( az megint más h utána összejöttem az unokatesójával)

Nyilván minden ember más és máshogy reagálunk a dolgokra.

De én azt mondom h hajrá!

Honnan tudod lehet ő lesz életed párja.

2018. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!