Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Van egy párom, akivel 2 hónapja vagyunk együtt. Kezdtek jól alakulni a dolgok, a család is megszerette stb, erre az exem, akivel másfél éve szakítottunk be akar kavarni. Azt hittem már túl tettem magam rajta, de újra előtörtek az érzések. Azt szeretné, hogy próbáljuk meg újra, de a mostani párom is kezdtem szeretni egyre jobban. Elég csúnyán mentünk szét, azt ígérte minden meg fog változni. Ti mit tennétek a helyemben? Kérlek ne csessz le, így is teljesen össze vagyok zavarodva 17/L 22/F
2020. jan. 20. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha elbizonytalanodtál akkor nem szereted igazán a jelenlegi párod, engedd el, adj neki esélyt, hogy találjon olyat, aki igazán szereti. Exhez visszatérni mindig nagy rizikó, főleg ha csúnyán váltatok el, ki tudja mi van a háttérben, miért akar újra téged. A helyedben én egyedül lennék egy darabig, helyretenném magam lelkileg, átgondolnám mi lenne számomra a legjobb, lehet ott lyukadnék ki, hogy egyiket se választanám.
2020. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván nem jönnek össze újra a régi barátommal. Nem hinném hogy egy csúnya szakítás után van értelme újra kezdeni. Mondjuk jobb lenne ha minél hamarabb letisztáznád kitől mit akarsz, és ki iránt mit érzel.
2020. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Natali91 válasza:
Csak gondold végig hogy nem e megszokás miatt hiányzik az exed? És ezek után úgy tégy ahogy neked a legjobb. Én újra kezdenék mindent tiszta lappal, de ahoz nem kell eldobnod a jelenlegi párod. Csak változtass dolgokon, és foglalkoztatok csak egymással. Sok sikert
2020. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!