Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én nekem lesz jó csajom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nekem lesz jó csajom?

Figyelt kérdés
Én, hogy találhatnék magamnak már végre egy kedves/szép csajt. Ha én 10/4-10/7 körüli fiúnak tartom magam, nekem pedig egy 10/8,5-ös kellene,persze egy 10/10 is jó lenne, de azok kevesebben vannak így a kedves is kevesebb köztük! 15. Pedig általánosba mindenkinek én tetszettem, mégsem tartom magam jó csávónak. De elvileg egy szép lány is lehet kedves, közbe meg kevés olyan van. De olyanok között is kevés van akik közbe meg nem is szépek. És miért csak arra a csávóval állnak le akinek van minimum 140-150 like a képein facebookon.Én már azzal megelégedem ha van a lányon 80-110 like! Nekem 90-95 like a legtöbb amim van. És ezt nem azért írom mert felszines vagyok, nem pont ők a felszinesek! Miért az a döntő nálluk, hogy pl kinek milyen telója van mennyi likejuk van meg hasonló felszines dolgok, hogy kivel jönnek össze. Csak azért mert neki van egy iphone xs a kezében meg mert van facebookon indokolatlanúl 400+ like a képein! Közbe meg legtöbbjüknek indokolatlanúl, mert nem is olyan szépek! És ettől ők már elszállnak maguktól. És akit meg nem menő a szemükbe az egy semmire kellő idilyóta marad a friendzoneba! Sajna sok ilyet ismerek, pl volt már csaj aki azért utasított vissza mert samsung galaxy j9-em van! Persze ismerek 1 pár rendesebbnek tűnnő csajt is. 12-16 éves korosztály érdekel engem amúgy. De úgy vettem észre, hogy a 16-21 éves korosztályba is sok ilyen van! Szerintetek találok magamnak egy normális lányt? Bár gondolom itt Nagykanizsa és kőrnyékén megoldható! Mert somogy az egy jó megye, minden szempontból e téren is. Amúgy, hogy eltudjatok képzelni milyen is vagyok. 175,5 cm magas vagyokvékony vagyok 61kg izmos vagyok kicsit mert ez előtt edzettem 4,5-5 hónapig tavasszal akarom majd folytattni. A tzs-m az 7,75%. Zőld szemem van, sötétbarna haj. Kedves vagyok, nem egoista de önbizalomhiányos se. Vicces vagyok, szeretem a természetett és a kémiát! Mert ebből jó vagyok kitünő tanuló, már most tudom, hogy vegészmérnőknek fogok tovább tanulni, meg fizikából, tőrténelemből is elég jó vagyok :D. Annyi rossz tulajdonságom lehet van, hogy kicsit stréber vagyok. Pedig matekból sem vagyok olyan jó. Franciából meg 2-es vagyok. Meg szeretem néha azt csinálni, hogy 2 havonta 1x jól berugok. Általában mindig sapphire bombay meg cannabisos abszint keverékétől :D.

2020. jan. 20. 21:07
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
74%
Biztos lesz, csak ne legyen nagy arcod. L
2020. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez már kezd gáz lenni. Erre nem lehet értelmesen jó választ adni....
2020. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
98%

Jézusom...

Ne haragudj a kérdésért, de magyar helyesírásból hányas vagy...? Lehet, kicsit kevesebbet kellene foglalkozni mások likejaival meg lányok pontozgatásával, és jobban átolvasni inkább, amit képernyőre vetsz.

2020. jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

"Én már azzal megelégedem ha van a lányon 80-110 like"

"Miért az a döntő nálluk, hogy pl kinek milyen telója van mennyi likejuk van meg hasonló felszines dolgok"

Hmm. Érdekes ellentmondások vannak ebben a szövegben. Nem tudom te hány éves vagy, de ha 12-16 között keresel lányt, te se lehetsz sokkal idősebb. Mitől vagy így beijedve, van még bőven időd. Sokaknak csak 20 után lesz barátnőjük, mégis túlélik.

2020. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Annyi a rossz tulajdonságod, hogy stréber vagy (nem vagy, mert kettesed van franciából és matekból sem vagy jó), és hogy néha berúgsz?! :D Tényleg csak ennyi? Mert szerintem az is negatív tulajdonság, hogy buta vagy.


Értelmes, hangsúlyozom: ÉRTELMES lányt, addig nem fogsz találni, amíg 10-es skálán pontozod őket (de beszarás, hogy 0,5 pontot is adsz), és a likeok száma alapján dől el, hogy ki hány pontot kapni. Mellesleg neked sem ártana némi értelmet magadra szedni, és nem csak a külsőségekre menni.

Amúgy a 10/4-7 között elég jelentős a különbség, ahogy a 10/4 és 10/8,5 között is, csak úgy mondom...

2020. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem csak a kűlsőségekkre megyek, leírtam a szövegben is! Okés szeretem ha egy lánynak jó alakja van, szép az arca és a szép hosszú hajat is bírom, szép szemeket. De nyílván nem fogok olyannal össze jönni aki nem az én esetem belsőre. Tehát buta, fleggma, túl csöndes, stb. Lényeg az is, hogy kedves legyen, ne legyen buta. De az a nagyon okos se aki ki oktatt. És legyen viccelődös és beszédes! A 0,5 pontot úgy értettem, hogy 10/8-9,de ennyi erővel akkor jó az 8,5-nek is. És azért írtam azt, hogy 10/4-10/7 mert van amikor kicsit helyesebbnek érzem magam. De van amikor úgy gondolom, hogy egy átlagos kinézetű srác vagyok. Ezt a lányok reakciója alapján.. Meg mondták már rám azt, hogy csúnya vagyok. Mondjuk azt nem nyelem le mert olyan emberek mondták akik nem néznek ki jól. És a szövegbe ott van amúgy meg az, hogy mennyi idős vagyok. És még van egy roszabb tulajdonságom. Az ha belém kötnek verekedek, részegen én is kötöszködős vagyok, de csak társaságba bár van amikor berugok és jobb fej vagyok meg viccesebb! És e miatt már neveztek műmájernek, pedig egyedűl is szétvertem a múltkor egy 120 kg-s csávót, mert elkattantam. Mert a csak úgy random pofán vágott.
2020. jan. 20. 22:42
 7/33 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem hanyagold még a barátnő témát és vegyél a kezedbe egy könyvet, jót fog tenni!

Ilyen egoista, buta embertől még nem olvastam kérdést, komolyan mondom. Borzalmas amiket írsz. Pontozod a lányokat?? Mégis miért? Úgysincs esélyed náluk, amíg ilyen szinten vagy agyilag, basszus.. Nem is tudok kiemelni pár dolgot ebből a szövegből, mert ahogy van, katasztrófa. 19/L

2020. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
85%

Próbálom érteni az itt leírtakat, bár cifra nyelvtudásod segített ezt megnehezíteni...

Egyetértek azzal, hogy valami probléma van a mostani tini lányokkal, valóban nem az igazi értékeket keresik a fiúkban.

De tegyük hozzá, hogy óriási ellentmondások vannak a szövegedben. Pontozni lányokat? Jézusom... Mint a dedóban általános elején. Bunkó dolog. Főleg az önpontozásnál nincs undorítóbb. A lányok nem holmi eszközök amik erényeit skálán osztályozunk. Ha így állsz hozzá a dologhoz, akkor régen rosszul csinálod az egészet.

Korodból ítélve gondolom úgy is csak eszközként használnád párod, akiről lehet menőzni a haveroknak. Tudom sablonszöveg, de még nem tűnsz érettnek egy valós, érzelmi párkapcsolathoz.

Lerí rólad, hogy egy (kissé) beképzelt típus vagy, ez általában nem jön be a lányoknak... bár persze érdekesen változik a generáció szóval ki tudja.

2020. jan. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, hogy van aki 20 évesen találja meg az első párját. Na meg még mit nem 1. Addig nem tudok várni! 2. Már előre tudom, hogy nekem egy 20-on éves csaj max 25 évesen kór kőrnyékén lenne elfogadható hiába vagyok most ittkb 10 évvel fiatalbbon. Így is tudom, hogy 17-18 évesbe láttam már szép lányt, 20-on évesbe max olyat láttam akin már látszik az öregedés. És első kapcsolatra nekem egy olyan lány biztos ha fullos akkor sem mert öregedés akkor is látszik bár olyan nekem nem igen létezne abba a kórba sem :D! Max ritkán még olyan előfordúl, hogy egy 20,5-21,0 éves csajjnak tini pofája van, de szerintem ritka. Max akkor válallnám be mondjuk 2-3 évvel hamarabb a 20-on éves csajt ha kiderűlne, hogy tényleg csak inkább átlagosabb kinézetű vagyok. Mert legroszabb korosztály elvileg és akkor már nem is olyan szépek, főleg mert elkezd látszani at öregedés. És nem vagyok elég érett a párkapcsolathoz?! Hát vannak olyan haverjaim akik még annyira sem érettek hozzá mint én. És mégis 12-13 évesen lett barátnőjük, jelenleg is van némelyiknek van olyan pár skik azóta együtt vannak. Mégis eleinte csak a kűlsőséget nézte a fiú. De még nem voltam bulizni se, most fogok menni 2 hét múlva. Első bulim egy alap diszkó lesz. Második bulim pedig az nagy lesz, mert március végén nem messzire lesz vinai. És mi bizony arra megyünk, ott sok csaj lesz majd. És haverjaim azt mondták abból derűl ki, hogy mennyire vagyok jó csávó, hogy mennyi csaj jön rám. A pontozás miért is undorító sok mindenki pontozza magát is?! És én magamat csak azért pontoztam, hogy érezzétek mikor/mennyire érzem magam nem helyesnek vagy éppen helyesnek?!
2020. jan. 21. 01:55
 10/33 A kérdező kommentje:
Ja és attól még, hogy fiatal vagyok még nem azért kéne barátnő mert menőzni akarok. Tényleg kéne nekem egy szerelmi párkapcsolat! És szeretném a lányt!
2020. jan. 21. 03:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!