Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én nekem lesz jó csajom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nekem lesz jó csajom?

Figyelt kérdés
Én, hogy találhatnék magamnak már végre egy kedves/szép csajt. Ha én 10/4-10/7 körüli fiúnak tartom magam, nekem pedig egy 10/8,5-ös kellene,persze egy 10/10 is jó lenne, de azok kevesebben vannak így a kedves is kevesebb köztük! 15. Pedig általánosba mindenkinek én tetszettem, mégsem tartom magam jó csávónak. De elvileg egy szép lány is lehet kedves, közbe meg kevés olyan van. De olyanok között is kevés van akik közbe meg nem is szépek. És miért csak arra a csávóval állnak le akinek van minimum 140-150 like a képein facebookon.Én már azzal megelégedem ha van a lányon 80-110 like! Nekem 90-95 like a legtöbb amim van. És ezt nem azért írom mert felszines vagyok, nem pont ők a felszinesek! Miért az a döntő nálluk, hogy pl kinek milyen telója van mennyi likejuk van meg hasonló felszines dolgok, hogy kivel jönnek össze. Csak azért mert neki van egy iphone xs a kezében meg mert van facebookon indokolatlanúl 400+ like a képein! Közbe meg legtöbbjüknek indokolatlanúl, mert nem is olyan szépek! És ettől ők már elszállnak maguktól. És akit meg nem menő a szemükbe az egy semmire kellő idilyóta marad a friendzoneba! Sajna sok ilyet ismerek, pl volt már csaj aki azért utasított vissza mert samsung galaxy j9-em van! Persze ismerek 1 pár rendesebbnek tűnnő csajt is. 12-16 éves korosztály érdekel engem amúgy. De úgy vettem észre, hogy a 16-21 éves korosztályba is sok ilyen van! Szerintetek találok magamnak egy normális lányt? Bár gondolom itt Nagykanizsa és kőrnyékén megoldható! Mert somogy az egy jó megye, minden szempontból e téren is. Amúgy, hogy eltudjatok képzelni milyen is vagyok. 175,5 cm magas vagyokvékony vagyok 61kg izmos vagyok kicsit mert ez előtt edzettem 4,5-5 hónapig tavasszal akarom majd folytattni. A tzs-m az 7,75%. Zőld szemem van, sötétbarna haj. Kedves vagyok, nem egoista de önbizalomhiányos se. Vicces vagyok, szeretem a természetett és a kémiát! Mert ebből jó vagyok kitünő tanuló, már most tudom, hogy vegészmérnőknek fogok tovább tanulni, meg fizikából, tőrténelemből is elég jó vagyok :D. Annyi rossz tulajdonságom lehet van, hogy kicsit stréber vagyok. Pedig matekból sem vagyok olyan jó. Franciából meg 2-es vagyok. Meg szeretem néha azt csinálni, hogy 2 havonta 1x jól berugok. Általában mindig sapphire bombay meg cannabisos abszint keverékétől :D.

2020. jan. 20. 21:07
1 2 3 4
 21/33 Marcell000 ***** válasza:
100%
Engedjétek el a srácot, vagy egy troll, vagy egy idióta. Biztos 12 évesen kiüg egy "120kg"-os srácot mert "elkattan" az agya :D.
2020. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
100%
Gyere rám. Túl okos vagy.
2020. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Marcell000 ***** válasza:
100%
“Kiüt” elnézést a hibáért.
2020. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
52%
Halj már meg mó
2020. jan. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nem írom le a problémákat,előttem ugyis leírták már szinte mindet.

Szóval csak tömören válaszolok a kérdésre:Nem,neked nem lesz jó csajod(itt a jó csaj nem csak azt jelenti hogy szép,vagy ahogy te mondanád 10/9-10-es,hanem értelmes is)

2020. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
94%

Ezt most komolyan gondolod? XD ezek után egy csaj se állna veled szóba


A szerelem eleve nem is így működik, igen mindenkinek meg vannak az ideáljai de gyakran előfordul hogy olyanba szeretsz bele aki ennek az ellentéte. Nem azért szeretsz bele valakibe mert 10/10-es, azért látod 10/10-esnek mert szereted.

Jól jegyezd mega szépség relatív

2020. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Hát most nem azért, de te is egy önbizalomhiányos gyökér lehetsz kedves utolsó. Mert egy olyat aki nem jön be igazán nem fogsz 10/8-nak se látni akármennyire is szereted. És ilyen helyzetekben nem is igen kezdesz el egy olyan félel komolyabban beszélni aki nem jön be kűlsőre. Mivel kűlső megfog, belső megtart. Tehát a kűlső egyátalán az első benyomáshoz kell ami szintén fontos! Ja és még úgy leírom, hogy nekem fizetni szoktak azért, hogy oda menjek csajokhoz. Meg, hogy beszélgessek részegalkoholista, drogos, más bőrszínű emberekkel! Szóval azért tisztelt személy vagyok én Nagykanizsán :D!
2020. jan. 23. 03:43
 28/33 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én önbizalom hiányos vagyok de te meg egy gyökér, én évek óta jó kapcsolatban vagyok neked meg nem lesz soha még csak fele olyan jó csajod sem mint szeretnéd :P
2020. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Fhú kérdező ha ilyen sötét buta bunkó gyökér maradsz,neked semmilyen csajod nem lesz,nemhogy "10/10-es"(Pontozza a lányokat és az alpján dönti el hogy megfelnek e neki,komolyan beszrok😂)
2020. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Tuti troll. Idióta troll.
2020. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!