Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én nekem lesz jó csajom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nekem lesz jó csajom?

Figyelt kérdés
Én, hogy találhatnék magamnak már végre egy kedves/szép csajt. Ha én 10/4-10/7 körüli fiúnak tartom magam, nekem pedig egy 10/8,5-ös kellene,persze egy 10/10 is jó lenne, de azok kevesebben vannak így a kedves is kevesebb köztük! 15. Pedig általánosba mindenkinek én tetszettem, mégsem tartom magam jó csávónak. De elvileg egy szép lány is lehet kedves, közbe meg kevés olyan van. De olyanok között is kevés van akik közbe meg nem is szépek. És miért csak arra a csávóval állnak le akinek van minimum 140-150 like a képein facebookon.Én már azzal megelégedem ha van a lányon 80-110 like! Nekem 90-95 like a legtöbb amim van. És ezt nem azért írom mert felszines vagyok, nem pont ők a felszinesek! Miért az a döntő nálluk, hogy pl kinek milyen telója van mennyi likejuk van meg hasonló felszines dolgok, hogy kivel jönnek össze. Csak azért mert neki van egy iphone xs a kezében meg mert van facebookon indokolatlanúl 400+ like a képein! Közbe meg legtöbbjüknek indokolatlanúl, mert nem is olyan szépek! És ettől ők már elszállnak maguktól. És akit meg nem menő a szemükbe az egy semmire kellő idilyóta marad a friendzoneba! Sajna sok ilyet ismerek, pl volt már csaj aki azért utasított vissza mert samsung galaxy j9-em van! Persze ismerek 1 pár rendesebbnek tűnnő csajt is. 12-16 éves korosztály érdekel engem amúgy. De úgy vettem észre, hogy a 16-21 éves korosztályba is sok ilyen van! Szerintetek találok magamnak egy normális lányt? Bár gondolom itt Nagykanizsa és kőrnyékén megoldható! Mert somogy az egy jó megye, minden szempontból e téren is. Amúgy, hogy eltudjatok képzelni milyen is vagyok. 175,5 cm magas vagyokvékony vagyok 61kg izmos vagyok kicsit mert ez előtt edzettem 4,5-5 hónapig tavasszal akarom majd folytattni. A tzs-m az 7,75%. Zőld szemem van, sötétbarna haj. Kedves vagyok, nem egoista de önbizalomhiányos se. Vicces vagyok, szeretem a természetett és a kémiát! Mert ebből jó vagyok kitünő tanuló, már most tudom, hogy vegészmérnőknek fogok tovább tanulni, meg fizikából, tőrténelemből is elég jó vagyok :D. Annyi rossz tulajdonságom lehet van, hogy kicsit stréber vagyok. Pedig matekból sem vagyok olyan jó. Franciából meg 2-es vagyok. Meg szeretem néha azt csinálni, hogy 2 havonta 1x jól berugok. Általában mindig sapphire bombay meg cannabisos abszint keverékétől :D.

2020. jan. 20. 21:07
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
nem használnám ki!
2020. jan. 21. 03:09
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Húbazzeg
2020. jan. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghalsz az neked nem fáj csak a környezetednek nehéz, na pont ugyanez a helyzet, akkor is ha hülye vagy. És te barátom olyan sötét vagy, mint a belsőzseb.


1. Ezen a like-os dolgon kiégtem, mint a Notre Dame.

2. Az egy dolog, hogy alapból nettó hülyeség, hogy pontozod a lányokat, meg hogy valakiknek fél pontot is adsz, de hogy még életkornál is beleírod, hogy 20,5 az már kajak röhejes.

3. "Nekem pedig egy 10/8,5-ös kellene" nem a boltban vagy koma, a párkeresés nem így működik.

4. A 20 éveseken aztán pont nem látszódik még az öregedés, nem tudom miről beszélsz. 20 éveseknél is (de még 20 és fél évesek között is) akad "cuki arcú" (és nem pofájú!) lány

5. Mi lenne, ha kicsit elkezdenél kultúrálódni vagy valahogy fejleszteni az intelligenciádat? Valószínűleg nagyobb sikered lenne a normális lányoknál, mint ezen a szinten. Ez tényleg csak jó tanács vagy megfogadod vagy nem.


Lehetne még itt 600 pont, de rájöttem, hogy felesleges bárhogy is megfogalmazni, időt szánni rá, úgyis a fejedbe vettél valamit és csakis neked lehet igazad. 18/F

2020. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira szánalmas, hogy kár rá időt pocsékolni. :)
2020. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
100%

Most akkor ez vagy kamu kérdés, vagy tényleg így elkorcsosult ez a generáció.


1. 15 évesen ne a csajozáson meg az iváson járjon az eszed, ha normális életet akarsz, akkor ülj vissza a seggedre és tanulj, hidd el sokkal boldogabb leszel, ha lesz egy normális végzettséged és akkor normális, kedves és megfelelő értékrendű lányokkal fogsz találkozni


2. Azt mondod nem használnád ki a lányt és szeretnéd, ennek ellenére úgy beszélsz róluk mintha állatok lennének (lsd. "szép a pofája")


3. Normális lányok nem akarnak olyannal szóba sem állni, aki ennyire erőszakos. Ha nem bírod a piát ne igyál! Vagy tanulj meg inni úgy, hogy másoknak a szórakozását ne rontsd el!


Szerintem ezeket a dolgokat jobb lenne, ha a szüleiddel beszélnéd meg vagy iskolapszichológussal, mert itt elég komoly személyiségzavar látszik részedről, meg persze elfojtott tinédzserkori szexuális túlfűtöttség. A tanácsom annyi, hogy az eszed és ne a farkad után menj. Biztosan jobban jársz.

2020. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Ok lehet, hogy még a 20-20,5 éveseknek kölyök arcuk van, legtöbbnek. De akkor 21 évesen ritka már ez, meg nem akkor is kezdődik el nálluk az az idegesitő túl felnőttes gondolkodás, vagy az már 1-2 évvel hamarabb is? Mert láttam már kb 2 24 évest is akinek tini arca volt. De ahhoz már tényleg kell genrtika. Csak, hogy annak már lehet gyereke volt! És mi májerek vagyunk mert pár haverom is néha agresszív a piától. De én épp azért iszok ritkábban, mert az esetek 60%-ban én is az vagyok. És mit nevezel te lsd-nek, egy kapcsolatban azért a kűlsőség is számít. Szerintem mindenkinek.. Az lsd az amit én kifogok próbálni. Na pl az is egy inteligencia, fantázia világnövelés lesz. Lehet attól rá jönnék pár dologra, de erre nem. hinném, hogy nagyon!
2020. jan. 21. 12:56
 17/33 A kérdező kommentje:
De hozzám már úgy gondolom, hogy egy 17-18 éves is öreg lenne. Legalábbis most még!
2020. jan. 21. 12:59
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

"az idegesítő túl felnőttes gondolkodás"


Gyerek, éppen ezért nincs semmi sikered az értelmes lányokkal. Az LSD-t meg ki ne próbáld, az nem "fantázianövelő", a végén az utcán kötsz ki.


De úgy tűnik, rajtad már nem lehet segíteni.

2020. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim válasza:
100%

Fiam, ha csendben maradtál volna, most bölcsebb lennél!—ne haragudj, de ez volt az első, ami a kommentjeidről az eszembe jutott. Azokat, amiket leírsz magadról, pl a bulizási szokásodról,gondolkodásmódodról a lányokról és a kor előrehaladásáról...én a helyedben nem dicsekednék vele. Gondolod, h menő LSD-t próbálgatni? Ez valóban nem a fantáziád színesíti, hanem kemény, szintetikus halucinogén és akár egy horrorfilm főszereplője helyébe is csöppenhetsz általa. Ennek tudatában próbáld ki.

Az külön jól esett, h leöregeztél 😆 kedves vagy 😁

Ha bárki is olyat mondott volna nekem valamikor, h szép a pofám, azt tutira én verem pofán 😅 kíváncsi vagyok, hogy udvarolsz ezek után a lányoknak.

2020. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Szinte fizikai fájdalmat éreztem, miközben olvastam az "írásaidat". Remélem tudod, hogy a kicsit is okos lányok sosem fognak összejönni olyannal, aki ilyen vállalhatatlanul ír és fogalmaz. Mérnök pedig pláne nem leszel.

Előttem már leírtak mindent, csak alátámasztani tudom, hogy amíg nem hozol gyökeres változtatásokat nem lesz egyhamar párkapcsolatod.

18/L

2020. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!