Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Dobjam a csajom? Túl figyelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobjam a csajom? Túl figyelmetlen nekem

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm minden reggel csinál nekem reggelit, általában rántottát, tükörtojást, szendvicset meg ilyesmit,de egy csomószor rak bele majonézt és mindig mondom neki hogy utálom a majonézt de ha kiabálok vele emiatt akkor is elfelejti. Szerintetek lecseréljem?
2018. ápr. 17. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem egy troll kerdes, akkor inkabb a csajodnak kene lecserelni teged
2018. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
96%
Cseréljed, attól leszel menő gyerek! (Remélem értelmes válaszokat fogsz kapni a hasonlóan értelmes kérdésedre)
2018. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Ilyet ugyis találsz akárhol azonnal válts ,ugyanez volt nálam is barátnőm csinált rántotthúst beleforgatta szezámagba ezen ugy felhuztam magam hogy inkább váltottam jo döntés volt ,tartsunk össze ;)
2018. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
remélem holnap is majonézt tesz bele :)
2018. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem troll a kérdés, akkor elég hülye lehet valaki ha nem érti meg hogy a másik nem szereti a majonézt.

De lehetne bármi is, illene megfogadni.

2018. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
miért van otthon majonéz? este kib..szod a p..ba, reggel nem lesz benne semmibe.
2018. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Mert ha kiabálsz vele, akkor biztos jobban megérti... Én a csaj helyében csakazértis raknék minden reggelidbe...
2018. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Remélem meg is vurgyelsz tőle
2018. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu kerdes, akkor elmondanam, hogy nagy mazlista vagy, amiert meg nem dobott teged a csaj :)
2018. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Vegyük úgy, a kérdés valós.

Két oldalú a dolog.

Egyrészt itt vagy te, aki nem értékeli a jó szándékot.

Másrészt itt a párod, akit szintén nem értek, hogyan nem tudja felfogni, hogy nem szereted a majonézt.

Ha neked ez már egy kapcsolatban kizáró ok, akkor igen, cseréld le.

Ha szándékosan akar veled kicseszni, akkor is szakítsatok, mert ez így nekem inkább vicckapcsolat, mintsem valós odafigyelés.

Bár, nem vagyok abban biztos, hogy a következő hölgy jobban jár veled, ha vele meg azért ordibálsz, mert nem szereted a vanília illatot, ő mégis olyan illatgyertyákat rak a fürdőbe.

2018. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!