Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehet az oka hogy így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy így érzek? (Lent részletesebben)

Figyelt kérdés
Másfél éve szakítottam életem első barátjával, akivel 1,5 évig voltam együtt, ő akkor 16, én 14 voltam úgy éreztem hogy ez a helyes és nem illünk össze. Azóta egyikünknek sem volt kapcsolata, de aránylag tartottunk a baráti viszonyt. Most megtudtam hogy alakulóban van neki egy lánnyal, és ha arra gondolok hogy ők összejönnek rossz érzésem lesz. Pedig nem is gondolkodok olyanokon, hogy esetleg kibékülnék vele, de mégis folyamatosan ezen kattogok mióta megtudtam. Tanácstalan vagyok miért lehet ez:(
2020. jan. 23. 22:03
 1/3 anonim válasza:
100%
szerintem mert szereted. lehet nem érzed de szerintem ezért van ez :)
2020. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mégsem léptél túl rajta... Ez esetben pedig azért fájhat, mert ha új barátnője lesz, már nincs sok esély a békülésre.
2020. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy irigyled, hogy neki hamarabb összejött valami, mint neked?
2020. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!