Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van ez? Miért nem érzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Eddig nem érdekeltek a kapcsolatok vagy, hogy járjak valakivel aztán jött egy srác és szerelem lettem . Randiztunk/találkoztunk sokszor(heti3-4) végül nem lett belőle semmi . Azóta elkezdtem bulikba járni . Sok új embert megismert , színesebb embereket, újfajta nézeteket gondolkodás módot . Tágabb lett a barátiköröm is . Első bulimon csókoloztam először egy olyan sráccal akit nem is ismertem , míg akivel randiztam sokat vele nem csókoloztunk csak beszélgettünk. Jöttek mentek a bulik egyre több embert megismertem és sokan elhivtak randizni akikkel a bulikban beszélgettem . Csak egy kettővel randiztam mert valahogy nem volt kedvem az egészhez vagy ha volt is akkor az első randi után mindenkit kikosaraztam. Most van egy srác aki semmit nem érez irántam de ha tudja ,hogy megyek egy buliba akkor ő is jön és olyankor mindig együtt vagyunk, tancolunk . Néha összefutunk az utcán és elbeszélgetünk . Sose randiznánk mert ő csak azt szeretné . Ezt elfogadtam és ő is ,hogy én ezt nem szeretném megis mindig együtt vagyunk . Sokat beszél a barátainak rólam. Jóban vagyok a haverjaival is . Majdnem mindennap írunk egymásnak . Vele tényleg jól érzem magam . Van még egy srác vele holnap megyek randizni , mindennap beszélgetünk kapcsolatot szeretne . Nemtudom úgy érzem nem szeretnék vele találkozni jobb itthon maradni . Nem akarom őt is az első randi után kikosarazni . Miért kosarazok ki mindenkit ? Sose volt még kapcsolatom . Miért nem vagyok senkibe szerelmes ?miért vagyok ennyire közömbös ? Mármint volt valakivel hasonló ? Mikor lesz jobb a helyzet ?

2019. máj. 9. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne játszadoz velük már most elhatároztad, hogy dobod őket. Te még nem állsz készen egy kapcsolatra.
2019. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég butaságot csinálsz, bocsi. Nagyon nem szép dolog mások érzelmeivel játszani.

Ha nem akarsz tőle semmit sem, miêrt fogadtad el a randit?

Nagyon csúnya lenne ha kikosaraznád.

Egyébként a szerelem nem ilyen, ezt nem lehet irányítani. Majd jön ha jönnie kell.

Addig meg szerintem ne randizgass.

2019. máj. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Félreértettetek kiváncsi voltam rájuk ezért mentem el velük randira .Viszont utána nem éreztem semmit vagy csupán rájöttem hogy nem is olyan jófejek , normálisak . Ezért kosaraztam ki mindenkit pont , hogy ne játszák velük , áltassam őket Úgy se lesz semmi mert a randi nem tetszett vagy a srác személyisége . Persze én se vagyok tökéletes tudom .
2019. máj. 10. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!