Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mit érzek iránta és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit érzek iránta és hogy összejöjjek-e vele?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi, hogy ez előtt randiztunk párszor, de egyszerűen nem jött be élőben, viszont ha nem beszéltünk nagyon hiányzott.

Most úgy hozta az élet, hogy egy fesztiválon én is és ő is részt veszünk más-más baráti társasággal,amik egymáshoz csapódtak. Mi ugye elkezdtünk inni, de én nem ittam egyszer sem sokat, csak épphogy "jobb kedvem lett". Úgy éreztem nagyon szeretem és nagyon vágyok rá. Csókolóztunk. Szinte vártam, hogy megkérdezze, leszek-e a barátnője (nem tette meg, amit most nagyon helyesnek tartok).Ő találkozni szeretne velem, de én félek. Félek, hogyha összejönnénk, akkor nem érezném magam jól a kapcsolatban vagy nem tudnám úgy szeretni és félek, hogyha nemet mondok elveszítem örökre. Azt még elmondanám, hogy amikor csak így észrevettem a fesztiválon bárhol még józanul, vártam hogy odajöjjön hozzám és ha csak köszönt,akkor csalódott lettem.

Nem tudom mit érzek, mit csináljak. Teljesen össze vagyok zavarodva. Bizonytalan vagyok és félek. Egyszer úgy érzem szeretem őt szerelmileg,egyszer pedig azt, hogy csak emberileg.



2019. jún. 30. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy szerelmes, csak hiányolod a figyelmét. Mivel nem is tetszik, ezért ez kapcsolathoz nem elég.
2019. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%

Én nem félnék tőle, de óvatosan menj a dolgokba, nehogy a szerelem elvakítson.

Intő jel, hogy csak csókolóztatok, de randit nem kért!

Ha összejöttök, arra ügyelj, nehogy csak kihasználjon, mivel éppen nincs neki más.

F.

2019. jún. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!