Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Igaza volt a barátnőmnek vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza volt a barátnőmnek vagy ez már hiszti?

Figyelt kérdés

Haverommal hónapokkal ezelőtt vettünk egy koncertre 2 jegyet és el is fogyott az összes elég gyorsan.

A barátnőmet akkor még nem ismertem.

Ezt elmondtam neki is hogy sajnos már nincs jegy így őt nem tudom hívni.

Erre koncert előtt írt nekem hogy ha én nélküle megyek el bulizni akkor ő is elmegy aznap este bulizni nélkülem.

Hiába mondtam neki hogy elfogytak a jegyek és sehogy sem tud bejönni,nem akarta felfogni.

Utána még koncert közben is hívott,de nem hallottam és emiatt is kiakadt hogy fel se veszem a telót. Olyan nagy hangzavar volt hogy nem hallottam hogy csörög.


Igaza volt vagy ez már hiszti?


2020. febr. 3. 17:17
 1/7 Stark2000 ***** válasza:
100%
Hiszti és egy kis érthetetlenség, ne vedd túlságosan fel ha ilyen van.
2020. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiszti, nem is kicsi. Mondjuk nem értem az miért baj ha ő is elmegy bulizni külön, de az hogy koncert közben felhív...hát nem akarlak megbántani, de a barátnőd vagy nem a legélesebb kés a fiókban vagy cinikus és csak azért felhívott, hogy később balhézhasson miatta.
2020. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hiszti csak, nőként mondom. Reméljük csak rossz figyelemfelkeltési akció volt. Ha nem, akkor meg buta és féltékeny hisztérika. Utóbbi eseten erdemes lenne megfontolni a kapcsolatotokat.
2020. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Ez vergődés
2020. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
6%
Attól függ mennyire jó a pinája, és mennyire jól tud szopni. Ha nagyon, akkor neki volt igaza.
2020. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég durva kisajátítás, féltékenység.

Felőlem akkor is elmehetnél haverokkal valamilyen programra, ha már együtt vagyunk. Nem vagyunk összenőve.

2020. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt már egy hónapja is kérdezted. Azóta nem sikerült rendezni, vagy minden hónapban érdekel mit mondanak az emberek?
2020. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!