Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem engedi a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a barátom hogy lefotózzam?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja együtt vagyunk de nem engedi hogy lefotozzam. Már régebben is mondta hogy nem szereti ha fotozgattják és hogy a huga mindig szivatja ezzel. Nekem elegge fontos hogy legyenek nekunk koszos fotoink egyutt mert ezek jo emlekek lehetnek. De ö mindig eltakarja az arcát vagy elfordul ha megpobálom lefotozni. Mit tudnek tenni hogy legyen legalabb 1 kozos fotonk egyutt?

2020. febr. 6. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk, ha szereted, akkor az lenne a minimum, hogy tiszteletben tartod ezt a kérését.

Illetve lehet úgy is közös fotót csinálni okosan, hogy nem felismerhető rajta.

2020. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nincs abban semmi, én is utálom és megtiltottam mindenkinek hogy feltegyen a netre olyan fotót amin rajta vagyok.
2020. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
#4 szerintem ő nem akarja netre tenni csak lefotózni.
2020. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#5 jol mondod nem szeretnem netre tenni. Es nyilval nem fogok belehalni ha nem lesz egy kozos fotonk sem de megis az egy jo emlek lehetne nekunk.
2020. febr. 6. 17:22
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
#5: Ami a telefonon/pc-n van fotó az előbb-utóbb a neten van. Tapasztalat.
2020. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Én is utálom ha lefotóznak, de én azért, mert ronda vagyok, és fotón még rosszabbul nézek ki, mint a tükörben.
2020. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem engedtem meg volt barátnőmnek, hogy lefotózzon, mert nem szerettem volna a képünket viszontlátni a facebookon, instagramon, stb. Szerintem ez teljesen érthető döntés a részéről.
2020. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
A sok okos. Jól van persze a neten. És akkor bele hal, belehaltok ha egy kép felkerül, amivel egyébként senki sem foglalkozik.
2020. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom ha lefotóznak, és anyám nagy fotómániája a sírba is visz néha. Nem is inkább az a baj hogy mások látnának, csak az ahogy én látom magamat a képeken. Viszont ez tényleg nagyon idegesítő néhány ember számára, és én nagyon örülnék neki, ha a (majd ha lesz egyszer) párom tiszteletben tartaná.
2020. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

minden ember más és más az ízlése, más fontos neki. máshogyan álltok ugyanahhoz a dologhoz. amit te szeretnél, az neki nem felel meg, amit ő szeretne, az meg neked nem fele meg. ha nem tudod elfogadni, hogy ő mást akar, akkor ráerőszakolod, amit te szeretnél. mivel szeret téged, lehet hogy még engedni is fog neked, viszont egyáltalán nem biztos, hogy jól is fogja érezni magát tőle. ha túl sok ilyen dologban kénytelen engedni, egy idő után könnyen úgy érezheti hogy mindig neki kell engednie, mindig az van, amit te akarsz, egy akarnok vagy és emiatt könnyen elidegenedhettek, meg romolhat a kapcsolat. persze fordítva is igaz, ha mindig te engedsz, akkor te érezhetem így és neked lesz eleged.


egy párkapcsolat nagyon gyakran ilyen kérdésekről szól és nagyon gyakran pont azon kúlik, hogy az ilyen nézeteltéréseket hogyan sikerűl megoldani. ha elég hosszú lesz a kapcsolatotok, akkor lesz még nagyon sok hasonló nézeteltérésetek, ennél sokkal fontosabb kérdésekben is (milyen filmeket nézzetek, hol és mit egyetek, ki főzzön és mit, hol lakjatok, mikor és hol legyen az esküvő, legyen-e gyereketek, mennyi és mikor, stb). kezdjetek el dolgozni rajta, hogyan tudjátok ezt EGYMÁSSAL megbeszélni és megoldást találni rá.

mindkettőtöknek el kell fogadnia, hogy a másik mást akar és kell valamilyen megoldást találnotok, ami mindkét fél kölcsönösen elfogad, konszenzus (mindketten egyetértetek benne), vagy legalább kompromisszum (senkinek ezt akarta, de mindkettő elfogadja)


lehet hogy ő meg pont a másik oldalról nézve ír ki ide kérdést: “miért nem képes a barátnőm megérteni hogy nem akarom hogy lefotózzon? utálom, ha fényképeznek, ő mégis erőlteti a dolgot, mit kezdjek vele, hogy végre felfogja, hogy nem akarom?”


próbáld megérteni az ő nézőpontját, beszéljétek meg, találjátok rá közösen megoldást!

2020. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!