Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha a barátom ők...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom ők nélkül hibaztat?

Figyelt kérdés
Egy francia kamuprofilos lány rairt hogy van e barátnője stb stb és most azért engem gyanúsít h én voltam mert franciát tanulok és épp egyszerre voltunk bejelentkezve. És most azt mondta csalodott bennem amikor nem is én voltam

2020. febr. 4. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a barátod? Elég gyerekes. Ha egyszerre voltatok bejelentkezve, akkor nyilván Te nem lehetsz, tudtommal csak egy telefonról/laptopról egy profilba lehetsz csak bejelentkezve. Próbáld neki elmagyarázni, illetve azt is, hogy bízhatna benned jobban is...18L
2020. febr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy mi történt.

Mond el neki, hogy ok nélkül hibáztat.

Mond el neki, hogy számodra a bizalom és a hűség mit jelent.

Mond el neki, hogy neked igen kellemetlen, amikor nem bíznak benned és úgy hibáztatnak, hogy nincs rá racionális magyarázat.

Mond el neki, hogy te itt segítséget kérsz és nem lebaxást.


Aztán ne hagyd magad.

2020. febr. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!