Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem aludhatok már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem aludhatok már együtt vele?

Figyelt kérdés

Nemsokára 17 éves leszek, barátom 19.

Nagyon megvan közöttünk az összhang, nagyon szeretjük egymást.

Közel 3 hónapja vagyunk együtt, és már nagyon szeretnénk együtt aludni..de a szüleim nem engedik. Anyum szerint még friss a kapcsolat ehhez. De ő érzi vagy én?Egyébként is, nappal is lefeküdhetnénk bármikor nem szükséges éjszaka hozzá meg együtt aludnunk sem..mi a véleményetek?



2020. febr. 10. 00:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Anyud csak félt, hogy elveszít téged. Elveszti azt az ártatlan kislányát 🤷🏼‍♀️

Szerintem, de ezer más oka is lehet... talán nem bízik a barátodban

Ülj le vele, és beszéljétek meg ;)

2020. febr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Stark2000 ***** válasza:
61%
Közöld anyuddal, hogy a fsz nappal is áll.
2020. febr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Így van beszéld meg a muterral h felnittel és ne szóljon bele más drogizik te meg csak a baratoddal szeretnel lenni bnom 14 éves volt én 16 mi javában együtt aludtunk regimodi prud be fásult szuleid vannak :P
2020. febr. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Én igenis megértem a szüleid. Féltenek. Beszélgess velük és ha látják, hogy felelősségteljes vagy, jobban el fogják engedni a kezed. Csak ne hisztizz, mert az nem visz előrébb.


Az előttem szóló meg...14 évesen pasizással annyira nem dicsekednék a helyében.

2020. febr. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Addig még otthon laksz azt csinálod amit ő mond.
2020. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Aludjatok együtt nappal, vagy csináljátok azt mint más tinik, nyáron strandon, bokorban, öltözőkabinban, vízben, bárhol.


Ha a pasid lejogsizna és venne egy kocsit kocsiban is csinálhatnátok :)

2020. febr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg a pasid nagykorú...


8-9 ezer forintba kerül egy apartman egy napra, ő már kibérelheti, és normális körülmények között tudtok együttlenni első alkalommal zavaró tényezők nélkül és fürdőszobával.

2020. febr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se aludhattam együtt vele 16 évesen. Pedig én már akkor nem voltam szűz, és ezt tudták. Illetve mi 4 hónapja voltunk együtt. És hogy nyugtassalak mi 1 év után aludhattunk együtt először.

Beszélj vele ha hajthatatlan akkor várj vele. Mást úgysem tudsz tenni.

2020. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Te sem gondolod komolyan, hogy elhisszük, hogy csak aludni akartok. Miért nem írod ki nyíltan hogy szeretkezni szeretnél vele?
2020. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért a nagy alvás közben legyen kéznél óvszer, mert az első horkolástól is teherbe lehet esni.
2020. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!