Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lány akivel ismerkedek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

_T-72_ kérdése:

A lány akivel ismerkedek azzal fenyeget hogy megöli/bántja magát ha úgy döntök hogy nem szeretnék belemenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2x már le is feküdtünk ami nehezíti a helyzetet mert azt gondolja hogy kihasználtam, pedig nem én kezdeményeztem és mást akartam volna azon a találkozón. A probléma hogy a személyisége problémás, lásd a kérdést és gáz a helyzet. 17/F

2020. febr. 10. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogja magát bántani, csak fenyeget.
2020. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj nem lehet így eldönteni a csajról hogy ezzel csak rá akar kényszeríteni vagy tényleg komolyan gondolja.

Szerintem mondd el egy felnőttnek akiben bízol, ha egy suliba jàrtok akkor mondjuk iskola pszichológusnak jelezd vagy tanàrnak.

Lehet kínos lesz bevallani azt a 2 alkalmat de inkább legyen kínos mint hogy valami ostobaságot csináljon ami visszafordíthatatlan.

Szánalomból semmikép ne jöjj vele össze

2020. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok

Sajnos mint lány én is ismerek pár lányt aki tényleg bántotta magát ilyen hülyeségek miatt. Pszichológia eset akkor is ha csak mondja

2020. febr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bántani fogja magát, de megölni nem.

Semmi képpen ne menj bele semmibe vele, tönkretesz téged. Voltam ilyen helyzetben.

Szólj egy felnőttnek, hogy mit csinál veled, aztán felejtsd el. (Ez érzelmi zsarolás egyébként, szóval tényleg nem kis dolog)

2020. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egy gáz van amit kifelejtettem írni a szövegből, azelőtt ismertem meg mielőtt apám megismerte volna az anyját, és ebből az lett hogy ők "összemelegedtek" és majd össze fognak költözni mi meg úgy vagyunk és nem tudom mi a helyes döntés mert így is úgy is láthatom ha apámnál vagyok amíg el nem költözök onnan.
2020. febr. 10. 23:48
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Nem fogja megölni vagy bántani magát.Csak fenyeget. Ne vezessük már félre a kérdezőt! Kedves néhány előttemszóló! Igen vanank olyan lányok, akik "bántják " magukat én is ismerek ilyen lányokat, de ez nem azért van mert most épp valaki elutasítja, hanem sok sok sokk és gyerekkori trauma érte és rengeteg negatív hatás, ebben az egyben látja a kiutat + megnyugtatja örömöt okoz nekik. Ezért "bántják magukat"


Kérdező : A Te eseted nem erről szóla te eseted színtiszta fenyegetés, érzelmi zsarolás, miszerint ha nem jössz össze vele, megöli, bántja magát. NEM fogja megtenni. Aki valóban ilyet szeretne csinálni, ilyen szándékai vannak ő elbújik és szépen csendesen végez magával, nem mondogatja, nem zsarol vele, hanem kietrveli csendesen és tervét senki tudtára nem adja, majd titokban véghez viszi... csak a figyelnmedet szeretné felhívni és gondolja célt ér vele...Elég problémás lány, sőt zakkant is, ha ezzel zsarol ilyen láyntól menekülni kell, isten ments, hogy összegyere vele , látod, hogy már hova jutottatok, már most zsarol és kellemetlen perceket okoz neked, pedig még össze sem jöttetek!

2020. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igyekszem akkor minél előbb lerendezni és akkor ebben az esetben magamra kell gondolnom.
2020. febr. 11. 00:01
 8/17 Stark2000 ***** válasza:
100%
Alap esetben azt mondanám, hogy ignoráld és szrd le. De mivel édesapád és a lány édesanyukája miatt találkozni fogsz vele, inkább próbálj meg kezdeni vele valamit. Bár, a csajszinak ne engedj. Egyértelműen csak zsarol. Ellenben felnőttel érdemes lenne beszélned erről, legjobb lenne apuddal és a lány anyukájával. Valószínű pár perc kellemetlen pillanat elé nézel ha elmondod nekik a szituációt, ugyan akkor százszor ennyi kellemetlen pillanattól szabadítod meg magad, ha kezdesz ezzel valamit.
2020. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Adom az utolsó és utolsó előtti szavait.
2020. febr. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Fuss Forrest, fuss!
2020. febr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!