Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Boldog vagyok vele, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog vagyok vele, de nem vagyok szerelmes belé. Ésszerű szakítanom vele?

Figyelt kérdés
Vele sokkal könnyebb minden, teljesen önmagam vagyok, senkivel sem tudtam még soha így elengedni magam, mindig megnevettet... És most ezt dobjam el?

2020. febr. 11. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz több ilyen. Lesznek, akikbe szerelmes leszel, és kínozni fognak.
2020. febr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nem elég, ha te szerelmes vagy valakibe, annak is beléd kellene szeretnie. Egyszer csak majd azt mondja, te vagy a legjobb barátja, de nem szerelmes beléd, és sajnálja, de elhagy.
2020. febr. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi infóból ezt nem lehet eldönteni.

Ő szerelmes beléd? Milyen vele a szex? Mennyi ideje vagytok együtt? Hányszor találkoztok egy héten? Miket szoktatok csinálni együtt? Mi tetszett meg benne, amikor összejöttetek?

2020. febr. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
A szex izgalmas-e még, vagy szívesebben beszélgetsz vele inkább? Ez legyen a döntő.
2020. febr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, igen, ő szeret. A szex, hát, jó, de lehetne jobb. Majdnem egy éve vagyunk együtt. Hetente, néha kéthetente találkozunk. Sok mindent csinálunk együtt, filmezünk, kártyázunk, megyünk bicajtúrára, koncertre, moziba, főzünk, ilyesmiket. Az tetszett, hogy olyan kedves és érdeklődő, lehet vele mindenről beszélni, olyanokról is, amikről egyik barátnőmmel sem tudok ilyen szinten, jóképű, kigyúrt, vicces.
2020. febr. 12. 11:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez szerintem inkább barátság.
2020. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes leszel valakibe,akkor az úgyis elmúlik egy idő után,és jó esetben átalakul szeretetté. De ha őt is szereted, és tetszik is akkor nem lesz különb az se,csak amíg tart a szerelem. Utána meg lehet,hogy rosszabb lesz.

Szerintem maradj vele,csak emiatt ne dobd el. Viszont ha beleszeretnél valaki másba,akkor azonnal szakíts vele!!

2020. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ha még sosem voltam együtt úgy senkivel, hogy szerelmes vagyok belé? Mivel ő az első barátom.
2020. febr. 13. 10:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még az is lehet, hogy nem vagy alkalmas szerelemi kapcsolatra, csak ilyenre, amiben vagy. Két ilyen embert is ismertem, az egyik 16 éves korában plátóian szerelmes volt egy lányba, de sem a kapcsolatiban, sem a házasságában nem érzett szerelmet soha többé, végigélt pedig egy egész életet. Max. barátságot érzett, pedig volt sokféle kapcsolata, kereste a szerelmet, de többé nem érezte senkivel. A másik ismerősöm mindig beleszeretett valakibe, csakhogy ahogy kapcsolat lett a dologból, és a másik viszontszerette, ő kiszeretett belőle, mert úgy érezte, a neki való kedveskedéssel a partnerei pincsikutyák lettek, nem tudta fogadni a szép érzéseket, lenézte miatta a partnereit. Egész életében 2-3 hónapos kapcsolatai voltak csak emiatt.
2020. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hallod, ez durva. Nekem is volt egy nagy szerelmem, akivel nem voltam együtt. Beszéltem vele, de nem érdeklem. Lehet én is ilyen lettem, de ha nem próbálom ki mással is, nem tudhatom...
2020. febr. 13. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!