Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan, hogy nem tudtátok elfelejteni az exeteket?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, kb 3 hónapja szakítottunk. Egyszerűen nem tudom elfelejteni. Valahogy nem megy a lezárás, nagyon gyakran gondolok rá, pedig egyáltalán nem szeretnék. Lehet amiatt is nem megy a lezárás mert annyi közös tervem volt vele, annyi mindent szerettem volna neki mondani még, amit akkor nem tettem, mert nem volt lényeges akkor. Tudjátok, mikor ti esetleg valami problémára tudnátok egy alternatív megoldást, de nem mondjátok egyből, mert nem aktuális a probléma. Meg számtalan jó dolog lett volna a kapcsolatunk terén, amit meglepinek szántam. És ezek a sok apró dolgok is csak folyamatosan eszembe juttatják.

Nem jönnék össze vele szerintem újra, mert lehet jobb neki így. De nem tudom elfelejteni.

Van esetleg bárkinek bármi ötlete, hogyan lehetne minnél hamarabb elfelejteni ezt az egészet?


2020. febr. 13. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2 exem is van de soha nem fogom tudni elfelejteni mindenkinek van ilyen
2020. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem van több is. Ott nem voltak ilyen gondjaim. De most eléggé szenvedek. Ezért is gondoltam hátha valaki jártasabb a témában.
2020. febr. 13. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy. Már 1,5 éve. Azóta sem volt másik párom mert mindenkit hozzá mérek és senki nincs még a nyomában sem. Nem beszélünk már az ő akarata miatt, de minden áldott nap gondolok/gondoltam rá azóta is. 🙂
2020. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha eszembejut a néhányból(számot nem mondok össze se akarom számolni de az nem azt jelenti hogy 10+) 2, de inkább azért nem tudtam elfelejteni őket főleg régen mert még szakítás után kavartunk meg hívtak el inni és az új kapcsolat megrontását végezni.
2020. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!