Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a baj? (Kifejtve lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilvia505 kérdése:

Mi a baj? (Kifejtve lent)

Figyelt kérdés

Szóval a barátom magányra vágyik egy ideje, és ezt nem közölte velem csak ignorált. A haverjai meg mondták nekem, hogy más lányokkal lóg. Mindig mondja nekem, hogy szeret, de az utóbbi időben más lett, nem fogalkozik velem, leszar (már bocsánat) nem mond el nekem semmit. És nem tudom mit rontottam el... Pedig most olyan jó volt minden köztünk, kb 2-3 hete csinálja ezt, azelőtt semmi jele nem volt. És igazából féltékeny is vagyok, hogy más lányokkal van, és semmi nem érdekli ami velem kapcsolatos. 2 naponta ír 1-2 szót. Nagyon meg is változott, amióta új baráti köre van, (a régivel jóban vagyok) és ők is mondták hogy más. Mi lehet a baj?

17l/ 17f



2020. febr. 6. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy valószínűleg csak kihasznált téged... Ha annyira vesz téged hogy 2 naponta 1-2 szót ír neked, a barátaival viszont képes együtt lógni, akkor már nem hiszem hogy olyan lesz mint rég. Szerintem élérte amit akart, utána keres is mást sajnos ebben a korosztályban gyakori az ilyen... Én nem reménykednék a helyedben. Ha Te nem, akkor ő fog szakítani:/ Mondjuk ha ennyire nem becsül meg téged, akkor nem értem hogy miért vagy még vele, egyértelmű hogy más iránt érdeklődik. Szerintem lépj tovább:/

16/F

2020. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Szerintem meg mindenféle következtetés és fantázia szülemény előtt üljetek le megbeszélni, hogy ez miért van mostanában így. Azt is nyugodtan mond, hogy téged baromira bánt.
2020. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszeljetek meg a dolgokat, kezd kiábrándulni belőled, lehet rad int csak nem meri bevallani nagyon sajnálom.
2020. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta sikerült vele beszélnem, jobb lett, már jobban mutatja, hogy szeret. Habár még ilyen alapokat néha elfelejt pl, hogy a valentin napi ajándékot kedvesen illik oda adni,lehet csak én várok el sokat. De néha esténként, már ír és beszél velem, habár nekem kevés és nem olyan romantikus. De én reménykedem, hogy már csak jobb lehet. Ha pedig nem, jövök ide szakítás utáni tippeket kérni...

És köszönöm szépen a válaszokat! És bocsánat hogy ilyen sokára írtam :D

2020. febr. 16. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!