Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megtudnátok bocsájtani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok bocsájtani a párotoknak a megcsalást?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy a többséggel ellentétbe aki ír ki kérdést, én csaltam őt meg.

Egy éve nagyjából és leleplezett, de nagyon bánom. Nem is tudom, miért csináltam.

Csodálatos ember és mostanra eljutottunk oda, hogy köszönésnél többet kommunikálunk, szerintem lehet, meg tudna bocsájtani.

Ti meg tudnátok bocsájtani?

(A helyesírás miatt bocs)



2020. febr. 19. 01:07
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
18/l....ez lemaradt
2020. febr. 19. 01:10
 2/23 anonim ***** válasza:
23%

Ezt vele beszéld meg.


De ha megcsaltad, mégsem olyan tőkéletes ember....


Aki egyszer megcsalt, másodszor is megfog.

2020. febr. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem innentől kezdve már mindegy...ha meg is bocsát, ő is nyugodt szívvel fog megcsalni.

Inkább nyiss tiszta lapot és próbálj hűséges maradni a jövőben, most már te is látod, hogy nem éri meg félrelépni.

2020. febr. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
* meg tudnátok bocsátani
2020. febr. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2020. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Esélytelen. Nagyon szeretem, de egyrészt, ha ő is szeret nem tesz ilyet, másrészt, ha ilyet tenne, szerintem én már nem tudnék úgy nézni rá, nem tudnám csodálni, nem tudnék benne bízni.

Viszont vannak olyan emberek akik megbocsájtanak, szóval kitudja.

2020. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem vagyok haragtartó, megbocsájtok. De ettől még nem akarnék vele lenni.

Szerintem ne számíts semmire. Ha jól értem, akkor szakított veled. Ebből nem hiszem, hogy lesz újrakezdés. Ha ezek ellenére veled akart, tudott volna maradni, akkor együtt maradtatok volna.

2020. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

2-es

Dehogynem, abba is biztos vagyok, hogy ő számomra a tökéletes. Nem lennék képes újra ilyet tenni

2020. febr. 19. 09:41
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

Bocsájtaná meg nektek a bánat. Nincs az az erős szerelem/szeretet érzés, hogy eltűrjem az ilyet. Ez a legaljább húzás, amit megtehetsz azzal, akit szeretsz. Na meg ha szereted, akkor hogy sikerül megcsalni? Tisztában sem vagy a dolgokkal csak dobálózól itt a szavakkal :D

Mikor én egy párkapcsolatban úgy éreztem, hogy megtaláltam a tökéletes lányt, eszembe sem jutott megcsalni, hiába lett volna rá több esélyem is. Biztosat a bizonytalanért sose ;)

2020. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Én egyszer igen. Nagy hiba volt. Soha többé.
2020. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!