Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meglehet bocsájtani egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet bocsájtani egy megcsalást?

Figyelt kérdés

Az a fél, aki megcsallt, zokogva kért bocsánatot. Úgy reszketett elöttem magzat pózban az ágyban, hogy taknya,könnye egybefolyt,de nem zavart engem, pedig ő a férfi.

A mostani időszakban, az egyetem kezdete elött, barátságot engedtem meg neki maximumként.

Mégis érdekel, hogy a jövőben, évek elteltével lehet bármi is egy ilyen szakítási forma után?

Vannak, akik tényleg megbánják a félrelépést? Akik örökre megtanulják a leckét?

Vagy aki egyszer félrelépett, az mindig félre fog?


20/L



2019. jan. 26. 22:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%

Házasságban, ahol van tétje a dolognak, ott meg KELL!

De 20 évesen NEM!


És nem is várhatod el egy fiatal sráctól, hogy nem fog félrelépni!

2019. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
soha,semmilyen körülmények között nem megbocsájtható senkinek
2019. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van. Teljesen.
2019. jan. 26. 23:02
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Soha

Egyszer engedsz akkor máskor is megteszi azzal mert 1x sikerült megsajnalnod

2019. jan. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy ez mély nyomott hagyott a srácban és tanult belőle, de ha visszafogadnád, akkor miért ne tenné meg veled újra? Keménynek kell lenni. Azért remélem röhögve hagytad ott a srácot a kis ágyikójában.
2019. jan. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem megbocsájtható, semmiképpen sem. De ha házasságban vagy tartós kapcsolatban esik meg, egyszeri félrelépésként nem pedig afférként, talán túl lehet rajta lépni (számomra nem, de nem is voltam ilyen helyzetben). Csak ne hidd azt, hogy aki egyszer megcsalt, az megtanulja a leckét és többször nem fog.

Ja, és az exedet aki megcsalt, majd magzatpózban zokogva könyörgött a bocsánatodért, ne nevezd férfinak, attól baromi távol áll.

2019. jan. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Ha csak téged szeret akkor talán, ha bevallotta.

Amúgy ezt neked kell tudnod.

2019. jan. 27. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Jogos minden, amit írtatok..

Nem aláztam meg, nem is röhögtem ki, nem igazán volt erőm ilyesmire, így csak szimplán ott hagytam.

2019. jan. 27. 07:39
 9/16 A kérdező kommentje:
De nem vallotta be, jó barátaimtól tudtam meg
2019. jan. 27. 07:44
 10/16 anonim ***** válasza:

Én sem dudtam megbocsajtani meki , de csak anyit mondot hogy “minden ugyanolyan lesz csak egy szavadba kerül. “

Nem sírt és nem is bánta meg, ezután csak barátságot akart de én meg azt sem.

Szerintem van olyan ki ezt megbánja, de mi lett volna ha el sem mondjak neked, mai napig titok marad?

Vagy aki egyszer félrelépett, az mindig félre fog? Valaki ilyen ..v ki olyan :( embere válogatja, a szív nem felejt a fajdalom enyhülni fog ennyi.

F.

2019. jan. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!